Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Ceed SW 2012 1.6 CRDI...

Kia Ceed SW 2012 1.6 CRDI első autónak milyen választás?

Figyelt kérdés
Nem friss már a jogsim, 3 éve szereztem meg, és vezetni is azóta hetente 2-3 szor szoktam, 2 féle autóval, van gyakorlatom. Napi 120 km-es, főként autópályás használatra venném.

2021. febr. 8. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első autóm(mármint anyámé csak én vezettem) egy 2010-es Cee'd volt 1.4-es benzinessel és teljesen jó,parkolni aránylag könnyű de méretileg nagyon jó,190 centimmel úgy-ahogy elférek hátul elől meg tökéletes.1.6 crdi-ről is eddig nagyjából csak jót hallottam.Állapotra természetesen figyeljetek mert amúgy ebből a tekintetből mi megszívtuk mert törött volt az eleje és most nagyon eszi az olajat plusz pár javítás de ez bárhol előfordulhat.
2021. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baráti társaságban van valakinek ilyen autója. Nem a kombi változat, de ugyanez a motor. Ő nagyon szereti, amennyire tudom csak kopó dolgokat kellett rajta cserélni. Ehhez azért hozzátartozik, hogy ismerte az autó előző gazdáját és jól karbantartott példányt vett meg.

Szerintem teljesen jó választás, én is elgondolkoznék akár egy ilyen autón.

2021. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó
2021. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!