Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift III (MZ) Váltó...

Joco92 kérdése:

Suzuki Swift III (MZ) Váltó csere mennyibe kerűl?

Figyelt kérdés
Most lett fel ujítva a váltója és 110E kértek el. Váltó felújítás, csapágysor, gyári szimeringek, hézagolók, segédanyagok, váltó­olaj (2,5 liter). Szerintetek ez reális ár? Az 1. sebességet és a rükvercel voltak problémák. Az utóbival szenvedtem. Most már jó! Csak a ti véleményetekre vagyok kiváncsi.

2021. febr. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen reális. Komolyabb, akár automata váltóknak a felújítása milliós tétel is lehet.
2021. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az.
2021. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hogy nyugodtabb legyél...ha szétnézel az irodában, vagy műhelyben, valahol ki van téve egy árjegyzék..óradíj:12'000.-Ft, alkatrész ára, stb..

A sebváltó javítása az egyik legmacerásabb meló, ráadásul nem lehet szar munkát végezni. A normaidőt nem tudom, de gondolj bele..áramtalanítás, mindent szétbontani, váltót kiemelni, azt is szétszedni,...stb...stb..még belegondolni is borzalom..


Annyit kértek, amennyit melóztak vele. Nem lettél átvágva.

2021. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2021. febr. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!