Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autó lassú defektes,de...

Ha egy autó lassú defektes,de úgy hagyom 1-2 hétig leengedve a gumit(csak a jobb első) attól lesz valami baja? Főleg most így fagyos időben necces a dolog,nem?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hülye kérdésért,de nem értek hozzá.

Tudom,vigyem el gumishoz,s javíttasam meg. De csak kíváncsi vagyok.



2021. febr. 11. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
jól látod
2021. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy is elkell menni a gumishoz, akkor már jobb ha rögtön oda viszed mintsem aztán ott fújod fel ahol állsz.
2021. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:
Ha még sokáig így hagyod, legalább dobjál be a beteg kerék mellett a küszöb alá egy fatuskót, hogy ha leereszt, ne a gumit vágja a felni. Ha felpumpálod, úgyis leemeli magát a tuskóról, ki tudod venni.
2021. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy minimum bakold alá, különben lehet, hogy ütni fog utána.
2021. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most vidd, mert február végén, ha elmúlnak a nagy fagyok, sokan már indulunk a nyári kerekeket előkészíteni, centríroztatni, feltenni. Aztán lesz sorbanállás.
2021. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyári tappancsok vannak rajta. Úgy vettem. Hétfő óta le van engedve,esőven,fagyban nincs kedvem kimenni s kicserélni vagy bármi egyéb. Jövőhéten tudom gumishoz vinni csak :(
2021. febr. 11. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Jajj istenem, még megfagysz. Amúgy ezekszerint nem is közlekedsz, akkor úgyis mindegy, nem is kell autó.
2021. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veterán vas ***** válasza:
Nincs pótkerék?
2021. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!