Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G kombi 1.2 benzine...

Opel Astra G kombi 1.2 benzines, vagy Skoda Fabia kombi 1.2 HTP benzines a jobb autó?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 00:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. febr. 12. 13:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyik vagy másik mellett letenni a voksot.Mindkettő,arra jó,hogy iparos járjon vele.Létra,szerszám,terjedelmes,könnyű termékek szállítása.Mindkettő,napi több száz kilométer megtételére is alkalmas,de max 100-as tempóval.Ezerkettes motor,egyetlen kombiban sem elég,ha családinak veszik. El lehet mindkettővel menni,családdal is,öreguras tempóval. Kispolszkival négy lengyel utazott több száz kilométert egyhuzamban.Az arányok hasonlóak,fele köbcenti,de fele önsúly.
2021. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mennyi hülye ember van itt, semmi tapasztalat csak amit a valakinek a valakijének a valakije mond... 1.4-es mpi fabiam van, kamionozok és amikor leszállok az autóról mert felmondok minden cuccomat ki kell pakolni, súlytárcsák, hűtőláda, edzőpadok, szerszámok stb... Úgy megpakoltam a kocsit hogy nem láttam ki semerre szinte, csak a két oldalsó tükörben, mégis 200 km-t 130-as tempóval hazajöttem és nem forrt fel a víz, rendesen tudtam haladni/gyorsítani, és nem evett 300 litert...
2021. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor egy kis pontosítás. Ezerkettes autókról írunk. Az,hogy mindkettő,napi több száz kilométer megtételére is alkalmas,tartom. A 100-as tempó,ajánlás.Továbbá,kisgyerekekkel hátul,több száz km-t folyamatos 130-as tempóval haladni,felelőtlenség.A 15-ös fogyasztást,túlzásnak tartom. Saját tapasztalatom,Astra 1.4 sedánnal,hogy bírja folyamatosan a 130-at,de emelkedőn azért erölködik,ha négyen,pláne,ha öten ülünk benne. Az 1.6-os már jobb. Személy szerint,többet használom városban.Nekem elég. Általánosságban,továbbra is tartom,hogy kombiban,kevés az 1.2 benzines. Családi autónak. Festőnek,villanyszerelőnek,vízszerelőnek,megfelelő autó lehet.
2021. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

erről a hülye angolok jutnak eszembe, sírnak hogy nem valami gyors a kocsijuk, de ilyen 150-200 lóerős autókról beszélünk, de amúgy meg aki járt angolban az tudhatja hogy lehetetlenség ott kicsit is gyorsan haladni, mert az országutak kanyarognak össze vissza, szűkek, beláthatatlanok, az autópályán meg egymás mellett mennek a hülye gyökerek ugyan olyan sebességgel. Én a kis 68 lóerős kávéfőzőmmel mindenhol tudok rendesen haladni, nyilván nem 200-al, de a 130-140 es tempót simán tudja tartani pályán, nyilván akkor már nem 6 literes fogyasztás lesz hanem 8-9, de szétesni egyáltalán nem esik szét. Meg van egy 110 lóerős opel 1.6-os turbósom, de az autó majdnem 2 tonna, de azt is aki tudja hogy kell használni teljesen jól el tud vele boldogulni.


Azok az 1 literes suzukik is simán mennek 160-180 at mert olyan áttételes a váltó, mégsem romlanak el. Túl sok itt az idióta barom hozzá nem értő az a baj, és ezek terjesztik azt a sok hülyeséget, hogy ez kevés meg az kevés, meg ez szétesik meg az elromlik, de kb annyira hitelesek ezek az emberek mint Columbo felesége. Kérdező, inkább valami skodás meg opeles fórumon kérdezgess (habár ott is iszonyat sok a gyökér, de itt még többet fogsz találni)

2021. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!