Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy autót iszonyat olcsón?...

Nagy autót iszonyat olcsón? Miért?

Figyelt kérdés

Nem hétköznapi kérdés, nem linkelek semmit mert azt hiszitek troll vagyok.


Szüleim szeretnének nekem venni biztonságos autót, de csak ilyen 200 -400 ezer között mert féltenek. Mióta jogsim van.. 5 éve Swiftem volt és van is , járok dolgozni, de én Swift után vagy hibridet Prius3 vagy Renault Zoét szeretnék, mert soha nem megyek gyorsan, én nem tudok annyira jól vezetni, hogy valami erős autóm legyen, megszoktam, hogy lendületből autózok, munkaeszközöm Iveco Eurocargo az sem megy gyorsan :D.


Gyűjtök, na.. nem Subaru Imprezára mint sokan teszik ( megjegyzem helyesen, nagyon szép autó, ) de nem szeretném, azt, hogy a egyébként szüleim autóját , a Swiftet beadják és mondjuk 400 ezerért valami szétrugott valamit vesznek., megjegyzem 4 autónk van 2 nagy 2 pici tesóm is hamarosan vezet övé lesz a Opel, Apának VW van, Anyának Mazdája meg a Swiftet használom. Én fizetem a Swift költségeit, meg az összes autó költségét :D ( nem sok, havi 20 ezer mert szüleim nevén van a bizti és roppant olcsó b10-be )


Hétfőn mennek nézni pár ilyen nagy 2.0+ ccm3 autókat, én meg a népitéletet olvasva fogom a fejem, hiába beszélek. " kell a biztonságos autó neked, ne egy Swifted legyen mert ha ütközöl".


Ott tartok, hogy elköltözök ha eladják a Swiftet, megcsinálom azt, hogy megveszik a másikat lelépek a csudába és menet közben megveszem a Swiftet a kereskedőtől.. eddig jó volt családosat játszani.. ez lehet inkább Családi kapcsolatok kategóriának tűnhet, de mondjuk ellenérvekben segíthetnétek nekem, nem akarom más lerúgott "prémium" autóját.


Mik mennek tönkre egy Ivecon kitámasztókat meg kormányművet cseréltek 800.000km-nél és 2 fektárcsát igy a fél év alatt mióta használom. Swiftbe meg 2 csapágy ment el többi autónkkal nincs baj, Opelon kellett hűtőt cserélni. Gondolom azért olcsók az ilyen kocsik mert sokat kéne rá költeni. Megkímelt Swiftet sem kapsz 300 alatt, nem hogy 2000 évek beli Audit, Volvo, Saab, BMW, Merci, Mk3 Mondeo szintü nagy autókat..


Hejjjhó, de sokat írtam, ha idáig elolvastad, köszönöm <3.



2021. febr. 13. 23:37
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Errõl a 300ezres A6osrólküldd inkább a linket
2021. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

4 autóra telik, és ilyen szarokat akarnak rádsózni?

Sztereotípia adott, sofőrök milliókat keresnek, vegyél magadnak egy jó Golf-ot és kész.

2021. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vagy ha nagyobb kell ennél is, akkor Passat
2021. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

[link]


180 ezret keresek...

2021. febr. 14. 11:45
 15/20 anonim ***** válasza:
Matiz
2021. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor első körben válts munkahelyet és utána vegyél magadnak olyan autót, amilyet akarsz.
2021. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Könnyű lesz váltani ebben a vírushelyzetben. Volánnál is létszámstop van azt mondták. Szóval jah, majd 10 év múlva amikor ismét sofőrhiány lesz.
2021. febr. 14. 13:17
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Ja, ha így Volán szintjén gondolkozol, akkor nyilván felfejtős persze
2021. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Volán az jó hely.
2021. febr. 14. 13:45
 20/20 anonim ***** válasza:

#14

Ez egy gyöngyszem. Nem is kell típushibákat keresni.


310ezer helyett 510ezer kilóméteres a valós futás... Ja nem, mert év vége felé visszatekerték, olyan 700ezer körül van benne.


Szép futásteljesítmény amúgy, de ez motorcserés hamarosan. Aztán amikor laikusként használt motort veszel bele, akkor majd biztos találsz egy másik használható állapotú 20 éves dízelmotort, olcsón.

2021. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!