Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontatlan kilométer órát...

Pontatlan kilométer órát Hatvanban vagy közelében hol javítanak?

Figyelt kérdés
Citroen C5 2001es. Ha megyek 50-nel 30-at mutat. Egyáltalán javítható, vagy majd cserélni kell?
2021. febr. 15. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Ó nalám megint egy rohadt BSI-s mocsok. Vajon miért csak ezeknél jönnek elő ilyen idióta problémák? :DDDD (nem neked szól ez most kérdező, hanem azoknak, akik állandóan védik a francia autókat).


Normál esetben két opció létezik: vagy jó a jeladó és jó értéket mutat, vagy rossz és nem mutat semmit. Ilyet a büdös életben nem hallottam még, hogy működik, de rossz értéket mutat. (amúgy megjegyzem, hogy minden óra szándékosan pontatlan, de ez kb. 5-7 km/h-t jelent felfelé, nem pedig 20-at lefelé). A francia persze nem normális, főleg nem a PSA, szóval hogy itt mi a probléma... hát azt fejtse meg a jóisten. Gyanús, hogy szórakozik a BSI, mert a BSI köztudottan egy technológiai zsákutca. Ha egy normális autó normális fedélzeti számítógépe egy modern ember lenne, akkor ehhez hasonlítva a BSI egy szemetet zabáló patkány. Hibakódot valószínűleg nem lehet majd olvasni, csak gyári műszerrel szakszervizben, mert mint már írtam a franciák patkányok, de valószínűleg az sem fog mondani semmi használhatót. Cserélni nem tudsz mit, csak magát a BSI-t, ami nevetségesen drága, de cserébe legalább ugyanolyan szar.

2021. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Írd át mph-ra és pontos lesz!
2021. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1-es, látom beszoptad egy francia autóval, azóta itt ugatod mindenkinek, hogy a francia az szar.

Értelmes egy jószág vagy, annyi szent.

2021. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1.: Akkor a BSI miatt lehet az hogy az ablak csak neha akar felemelkedni? Lehúzni le tudom, de amikor nyomom fel, akkor is lemegy :'D
2021. febr. 15. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Te meg miért vagy ilyen gyökér ????

Egy hibával ide jö valaki és te rögtön vicsorogva ugrassz rá.

Talán azt gondolod hogy a francia autóknak nem szabad elromlani , csak a német lehet szar ???

2021. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy voltál már szervizben vele, mert ott azért csak tudnának valamit kezdeni vele.
2021. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg ehhez nem a kérdéshez nem büfögsz semmit tahó 1.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

2021. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem az jött le, hogy az 1-es sértegetni akar. Még tippet is adott.

Csak nem szereti a BSI-t :D

2021. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos valami lefingott német autód van 1. és inkább irígykedsz mert a tied állandóan rossz.
2021. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3 Soha nem volt francia autóm, mert szerencsére még megvan a józan eszem.


#4 Könnyen lehet. Mint írtam, a BSI köztudottan hulladék. Lehet itt védeni, mint azt teszik itt sokan, de széles körben elfogadott tényről beszélek.


#5 Nem a kérdésre ugrottam rá, hanem azokra, akik még mindig nem fogadják el, hogy semmivel nincs annyi probléma, mint a franciákkal. Ezt persze általánosan értem, szóval csak azért, mert Gipsz Jakabnak szerencséje volt és gondmentes franciája volt, attól még az általános igazság nem változik.


#7 Ehhez nincs mit szólni. Valószínűleg tákolt lelakott bréemvé (mint a legtöbb) egy általános motorgonddal. Ebben semmi meglepő nincs. Nem hasonlítható ehhez a kérdéshez.


#9 Német autóm van, de nem fanbojkodásból, hanem mert egyszerűen abból találtam megfelelőt. A következő valószínűleg nem német lesz. Állandóan rossz? SOHA nem volt még rossz. A kötelezőkön kívül csak két talpast kellett cserélném, illetve hátsó fékpofákat. Ha állandó problémám lenne vele, már ezt is kihajítottam volna. A különbség csak annyi, hogy a franciák időzített bombák, ha problémákról van szó, míg más autónál van normális esély rá, hogy nem lesz vele gond, ha foglalkoznak vele.

2021. febr. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!