Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan megbízható,...

Tényleg olyan megbízható, elpusztíthatatlan a japán technika?

Figyelt kérdés
Sokan istenítik a japán autókat, hogy elpusztíthatatlan, én ezt nem is kétlem, de akkor miért nem látni az utakon régi, 80-as, 90-es évekbeli Mazdákat, Hondákat, Toyotákat, ha annyira megbízható, elpusztíthatatlan technikák? Sokan panaszkodnak olajfogyasztásra, stb. A sokat szidott Vw-k meg elmennek akár 800-900 ezer km-t. Hol az igazság?
2021. febr. 15. 20:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kivéve persze a tsi. Minden típusnak vannak jó és rossz konstrukciói.
2021. febr. 15. 20:53
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Hol vannak azok a 900at futott fóvék? Én egyet se látok. 400at futott van a közelembe, de azt csirkeólnak sem használnám annyira lóg a bele.
2021. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tekert az órája talán?
2021. febr. 15. 21:00
 4/19 anonim ***** válasza:
Csak szeretnéd. De nincs neki visszatekerve.
2021. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Használati mód? Egy japánautónak is lóghat a bele. Szerintem ez nem márkafüggő.
2021. febr. 15. 21:16
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem mind1 neked a használat módja? Semmi közöd hozzá. Görcsösen bizonygatni próbálod, hogy a nímet az húdejó. Nem, nem az! Van pár megvigyázott darab ami megközelíti az 1millió km-t, de ez csak csepp a tengerben. A többi mind letérdel. Japán is, német is amcsi is, mindegyik! Közhelyeket szertnél statisztikával bebizonyítani, épp csak adataid nincsenek.

Egyetlen egy valóság alapja van az elnyűhetetlen német technikának. A mercedes. De az is csak azért, mert a 80as évek végen, 90es évek elején még mindig teherautó motort használtak. Még a bálnában is. Előkamrás diesel, soros adagolóval. Őskövület, de megy. Akárcsak egy ikarusz. Nem azért voltak örök életűek mert hú de preciz! Pont az ellenkezője. Pocsék illesztések, elavult technológiával. Ez az amit nem lehet tönkrevágni!

2021. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ez lesz a következő. Azért nem kellene bunkó stílusban válaszolni, szép válasz, "nem mindegy neked, meg semmi közöd hozzá". Sehol nem istenítettem egy márkát se, ezt az elején általam leírtak is igazolják. Csupán a használtautó piacot, amit te is megtudsz nézni, számos német dízel van, ami 500 ezer km feletti futásteljesítményű, ellenben japánt nem nagyon látok.
2021. febr. 15. 21:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

több sivatagi országban dolgoztam, mindenhol japó autóból volt a legtöbb.

Én toyotával, nissannal, és mazdával jártam, soha nem volt probléma, csak tankolni kellett.

2021. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Az egyik ismerősömnek 1.200.000-kmt futtott a békalámpás Corollája. Na mutass egy ennyi km-s német szutykot.
2021. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul alig kellett rá költenie és még mindig azt használja...
2021. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!