Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Indítás után ez első 1-2...

Indítás után ez első 1-2 percben néha buggyan néhányat a hűtővíz a fűtőradiátorban, levegős a rendszer, vagy hengerfejes?

Figyelt kérdés
Egy-két napja vettem észre hogy a hűtővíz buggyan néhányat bent a fűtőradiátorban. Kiegyenlítőben nem, és a motortér felől se hallani/látni a bugyogást, csak az utastérben lehet hallani. Gyenge a fűtés, inkább langyos mint forró. Az autó gyorsan eléri az üzemi hőfokot, és szépen tartja. Nyáron kapott új hűtőradiátort, és új hűtőfolyadékot is. A vizet nem eszi, plusz az teljesen tiszta, illetve az olaj is megfelelő. Mire tippeltek? Hengerfejes? Vagy csak a fűtőradiátor problémás?
2021. febr. 15. 21:46
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:
Az egyértelmű hogy levegős a rendszer és légteleníteni kellene, ráérsz idegeskedni utána is ha újra levegősödik. Biztos hogy nem fogy a víz a rendszerből?? Belevarázsolódott egy kis levegő de nem fogyott víz?
2021. febr. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most pontosan megnéztem. Nyáron max-ra töltöttem fel, most pedig pont középen van.
2021. febr. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!