Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért idegesít nagyon az a...

Miért idegesít nagyon az a jelenség, mikor valaki vesz egy 50-es motort, és onnantól kezdve folyamatosan motoros idézeteket posztol mindenhova, meg teljesen motormániás lesz meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek olvasod el? Gondolom face-n olvasgatod, ahol van olyan lehetőség, hogy figyelmen kívül hagyja az x.y.-tól jövő posztokat.
2021. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Valószínűleg azért vesz ötvenes fűnyírót, mert szeretné kipróbálni.


Végülis jóval olcsóbb egy B kategória mellett, mert használható.

Az meg hogy a 3 lóerős blokkot lecseréli majd úgyis 13ra az az ő felelőssége..

2021. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert nincs magánéleted.
2021. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Rossz kategória, pszichológusoddal beszéld ezt meg, ő való az ilyen kérdésekhez. Bármi, ami az érzelmeiddel, érzéseiddel kapcsolatos.
2021. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ugye nincs motorod?

Még egy 50-es se.

2021. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy 250-es Suzuki RMZ-m van, sport célokra, jogosítványom nincs csak (bár cross-ra nem is lehet).

Miért érdekel?

2021. febr. 16. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Akkor nem vagyok egyedül... Engem is mindig elkap a szekunder szégyenérzet mikor valaki 50-es kávédarálóval menőzik. Nem nézem le őket, nekem is van 50-es is. Mondjuk van 125-ös libakergetőm is, de azzal sem érzem azt hogy mekkora nagy motoros lennék...
2021. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen. Egyik ilyen ismerősöm még saját insta oldalt is csinált a motorjának.
2021. febr. 16. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még azt a dumát bírom nagyon hogy széles utat, gumi fákat.... Mennyivel jobb egy kaucsuk fának neki menni.

Egyébként van az a kör, ahol elfogadott ezzel menőzni. Volt a suliban egy tanár aki 600-as Kawasaki-val jött nyáron, én 125-tel, meg volt egy gyerek aki egy 50-nel. Én meg a tanár simán pulcsiban, meg farmer nadrágban jöttünk, a srác meg full bőr, ilyen púpos hátú ruhában.

Lány tesómnak is folyamatosan menőznének a kölkök a kis pöcsköszörűkkel, meg küldik a videót, ahol kisebb kereket tettek előre, és így többet mutat a km óra😂.

2021. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!