Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladások, új vagyok a márkához...

Ladások, új vagyok a márkához és 2104-est vettem, egy kis útmutatást kérhetnék?

Figyelt kérdés

Lakatolni kéne a küszöbnek az alját, ami nem vészes egyáltalán de ráfér, valamint motorháztető alatt egy kis foltot és egyik lámpa mellett egy helyet. Ehhez megéri lecsupaszítani az egész autót? A lakatolás maga mennyibe kerülne kb.?


Hogy hívják a fényszórótörlőt? Gumibetét kéne bele de nem tudom a nevét, nem találok semmit.


Hogyan kell a zárat beállítani? Az oké hogy ott van a három csavar, de azon belül... Első tulajdonostól vettem, ő egy ajtót használt csak, aztán a többi ki lett nyitva, azóta nem csukódnak rendesen mert a zár megakad (nem volt törve az autó).



2021. febr. 16. 22:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát, nagy kár. Azt hittem megúszom, mert még szőnyeg alatt sem találtam rohadást, de hát ez van.
2021. febr. 17. 21:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!