Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bevállalnátok cross motorral...

Bevállalnátok cross motorral egy 27 km-es utat közúton?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva el kéne jutnom egy kis faluba, ami innen kb. 27 km-re van. Az a baj, hogy nincs jogosítványom és autóm, tömegközlekedés meg csak úgy van, hogy 3 órával az előtt érnék oda, mielőtt oda kéne érnem, azt meg nem akarom bevállalni. Viszont van egy 125-ös 2 ütemű cross motorom, arra gondoltam, hogy azzal mennék el oda. Az út első háromnegyedén csak egy sima úton kell menni, ami mellett erdők és szántóföldek vannak, a maradék részen pedig 3 falun kell átmenni. Erre felé még nem nagyon láttam rendőrt. Szerintetek bevállaljam? Ha elkapnak mit kapnék érte? 17F
2021. febr. 18. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Asszem 60 körül van a bünti, de a vezetéstől is eltilthatnak, és addig jogsit sem szerezhetsz.
2021. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne sztem. Ezt a távot biciklivel is röhögve meg lehet csinálni. Inkább azzal mennék.
2021. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen de egy össztelós enduro montim van csak, azzal aszfalton eléggé össze izzadnám magam mire odaérnék.
2021. febr. 18. 12:36
 4/17 anonim válasza:
Te tudod mennyit ér neked, én vezettem régebben jogsi nélkül, nem nem vagyok rá büszke, de talán tanulsz belőle 5 évig eltiltottak hogy nem szerezhettem jogsit akkor kaptam 100 ezer ft bírságot ennek kb 10 éve 3 éve van jogsim, visszagoldolva nem csinálnám meg újra, állandóan feszült voltam és agon kattogtam hogy nem e találkozok rendőrrel, nem éri meg, inkább menj busszal
2021. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
néha jó izzadni. Utána igyál meg egy fehérjeturmixot
2021. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Arról még el hiszik azt is hogy 50-es. Ha megállítanak, (gondolom rendszám nincs) akkor mond azt hogy 50-es. Így csak azért ba$znak meg mert nincs biztosítás... Meg ugye a jogsi miatt
2021. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
#6: Ha hülyének nézed a rendőrt, akkor még keményebben meg fog büntetni.
2021. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem hülyének nézed, de ha nem esik le neki, akkor nem célszerű megemlíteni hogy 125-ös. Egy 50 "krossz", meg egy 125-ös ránézésre tök ugyanaz. Laikusként elég nehéz megmondani hogy 50/125.... főleg AM6 esetében.

Egyébként egy csendes 125 4t motorról nem gondolták hogy nem smkp, de amikor egy szétrohadt kipufogójú 50 4t-vel állítottak meg, akkor meg nem hitték el hogy 50-es.. Ezek után ne mondjam hogy buták... Amúgy én meg vigyorogtam mint egy 🌳sz, alig bírtam hogy ne röhögjem el magam...

2021. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tudod mi az hogy krossz utolsó? Milyen am6? Nem egy sima 50-es motorról van itt szó. Persze egy 125-s endurot, sm-et el lehet sütni 50-esnek, de egy krosszt nem igazán. Egyébként olyan nincs hogy csakrendes úton lehetne megtenni. Mindenhova el lehet jutni kertek alatt, úgy pedig simán bevállalhatod. Csak egy példa hogy innen érd-röl balatonra is lazán le lehet menni, úgy hogy mindenféle utat elkerülsz. :)
2021. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
125 2t "krossz" mond v.mit? Azt írta arról van szó....
2021. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!