Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tanulok vezetni 20....

Most tanulok vezetni 20. Óránál vagyok de nagyon nem szeretek vezetni járni mert az oktatóm kiabál és olyanokat mond amit nem is értek mert a másik szavával rácáfol.Stresszes vagyok de nem csak vezetés közben ha nem így szabad időmben is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Cseréls le az oktatót...
2021. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta. Lehet az is lessz csak az a baj hogy már 14. Óránál befizette a vizsga díjat és nem nagy pénz de nem szeretném hogy elvesszen de már többször is volt gond a pénzügyekkel.
2021. febr. 19. 22:58
 3/12 anonim válasza:
100%
Válts oktatót, amilyen gyorsan csak tudsz. Inkább bukjad el azt a 11.000 forintot komolyan mondom, hosszútávon teszel magadnak vele szívességet, tapasztalatból mondom. Nekem is sokkal előbb kellett volna oktatót váltanom. Ezt tényleg teljesen jóindulatból mondom.
2021. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze köszönöm a választ és a segítséget valószínű ezt teszem. De az elején még úgy szerettem a vezetést most meg már olyan gyomor görcsel megyek vezetni hogy azt el nem lehet mondani ráadásul mindig ezen jár az agyam.
2021. febr. 19. 23:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, cseréld le. Ez egy szolgáltatás, méghozzá nem is az olcsóbbak közül való. Járnál olyan magán-nyelvtanárhoz nyelvet tanulni, aki kiabál veled?

Gondolj arra, hogy ha mindenki így tenne, akkor a bunkó oktatók egyszerűen munka nélkül maradnának és kiszelektálódnának erről a pályáról.

2021. febr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Az én oktatom is csak ordítani tudott. Amikor mennem kellett vezetni olyan gyomoridegem lett, hogy hánytam. Amikor egyik ilyen vezetés alkalmával veszettül ordított, én nekem elegem lett. Félre álltam, közöltem vele ordítva, hogy nem a neje vagy az anyja vagyok, hogy ordíbáljon! Én fizetek az órákért, és elegem van. Befejeztem, keresek másik oktatót. Az álla leesett, hogy az utcán ordíbáltam vele. "Bocsi-bocsi, de minden oktató ilyen. Azért kiabálok, mert így tuti megtanulod a vezetést, és jó sofőr leszel" Közöltem, hogy annyira jó, hogy sikeresen megutáltatta a vezetést velem. Ezért nem fizetek nem kevés összeget, hogy gyomorfekélyt kapjak. Oktatót cseréltem aki viszont rendes volt. Azóta megvan a jogsim vagy 5 éve, de még mindig nem szeretek vezetni. Ha valaki beül mellém, akkor inkább átadom a kormányt, vezessen ő.

Nem bántásból de kérdezhetek valamit? Miért írod a LESZ szót lessz-nek?

2021. febr. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Ha stresszes vagy akkor veled van a hiba.

Mi lesz majd ha kikerülsz a forgalomba és ott érnek ezek a hatások?

2021. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. válaszoló nem azért mondom de amikor jogosan baszna le azt mondom jó nyílván de amikor azt mondja hogy amúgy jól vezetsz de az élethez való eszed nincs meg akkor azért megkérdezném tőle hogy miért is? Mert ezt nem magyarázza meg. Csak mert olyan kedve van.
2021. febr. 20. 10:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Én azt sem értem, hogy hogy lehet már a 30 óra felénél befizettetni a vizsgadíjat...Már be is jelentett vizsgára vagy csak ül rajta?

Mert ezesetben vagy marha ügyes vagy és egyértelmű neki már most, hogy elég neked 30 óra vagy le akar húzni úgy, hogy 1.ül a vizsgadíjon, 2.elküld úgy, hogy tuti nem mész át, majd veteti veled szépen a plusz órákat jó pénzért.

Én lecserélném. Nem érzed jól mellette magadat és ez a vizsgadíj is fura nekem, hogy már most elkérte.

2021. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy nem a zsebébe ment mert bizonylatot kaptam róla de ezt nem értettem én se hogy miért teszi.
2021. febr. 20. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!