Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 1.4 16v ki milyen...

Golf 4 1.4 16v ki milyen olajszűrőt ajánlana?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Mann, Mahle/Knecht, Hengst, Bosch mind prémium.

De nyugodtan választhatsz olcsóbbat is, szart szerintem nem árulnak sehol.

2021. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A.Z. MEISTERTEILE olaj jó lehet bele? 10w-40
2021. febr. 21. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a "sajátmárkás" olajok barátja, inkább választanék valamelyik normál neves cégtől olajat, bár biztosan másoknak van jó tapasztalata ezekkel a "csomagolt" olajokkal.
2021. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, és milyet ajánlanál bele? :)
2021. febr. 21. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Castrol, Aral, Total, Elf, Valvoline, Motul, Mobil. stb.
2021. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olajból Motul, Mobil, vagy Total. Szűrőből Mann, vagy Bosch. Filléreket spórolsz meg az olcsóbbal, szóval ne garasoskodjunk (de ha mégis, akkor Filtron).
2021. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az meisterteile nagy ívben kerülendő... Gyújtáselosztó fedelet sem tud gyártani, nemhogy olajat... Megvettem, nem is méretpontos, beázik, illetve mikor a kis fém füllel "rögzítettem" elrepedt. Szerencse hogy ott volt a kocsiba a régi, s átraktam bele az új szénkefét.
2021. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 "Gyújtáselosztó fedelet sem tud gyártani"


Nem, mivel az AZ nem gyárt semmit. Gyáruk sincs. Ők csak felvásárolják a más gyártók által selejtesnek/gyártási hibásnak vélt darabokat, újracsomagolják a saját logójukkal és így adják el. Az Unix alapítója, Zombori Antal alapította ezt is alig pár éve, szóval az egész németes megjelenés egy kamu. Ez nem egy gyár, hanem szó szerint egy szemétújrahasznosító.

2021. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

AZ meisterteile kerülendő.

Annyival nem is olcsóbb ráadásul.

Ráadásul egy márkás olajszűrő is mennyi? 2500-ért szoktam venni a Mann szűrőt. Megéri spórolni 1000 Ft-ot évente?

2021. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!