Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik rádiós műsorvezető...

Melyik rádiós műsorvezető autómániás és melyik biciklimániás?

Figyelt kérdés

Azért autó témába tettem a kérdést, mert sok autós hallgat rádiót, jobban tudhatják. Igazából egy ötletünk lenne az autós-kerékpáros konfliktusok gyérítésére, ehhez fogunk megkeresni rádiókat, de jó lenne tudni, hogy a műsorvezetők, mint magánemberek, hogy viszonyulnak a pusztán a két közlekedési eszközhöz. Magam csak annyit tudok, hogy a Bocskor G. híresen nagy biciklis utáló, de másokról nem tudok ilyen infókat.

Ebben kérném a segítségeteket, köszi!

Bármelyik rádió ismert műsorvezetője szóba jöhet!



#kerékpár #autó #rádiósok
2021. febr. 21. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Vadon Jani biciklivel jár gyakran dolgozni, bringapárti egyértelműen.
2021. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vadon Janinak nincs jogsija. Ő inkább tömegközlekedés és bringa párti. Balázs ellenben autópárti. Néha túl is tolják, rájátszanak erre.
2021. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van a Janinak jogsija szerintem, de nem sokat autózik. Balázs talán Merci nagykövet, szerintem ő szökőévben kétszer ha bringára ül. Feri az Alfa Romeo rajongó, de vidéki gyerekként szerintem ő is bringázik még mindig. A Bochkor meg egy idióta, szerintem ott kár a gőzért :D
2021. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Janinak nincs jogsija, a többi helyes. Balázs és Feri is bringázik, de ők csak sportolás céljából, meg a gyerekeikkel. Néha szoktak róla beszélni reggelente.
2021. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És más rádióknál, más rádiósok?
2021. febr. 21. 22:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi, fentiekkel akkor mindenképp tervezünk! :)
2021. febr. 21. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!