Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom hogy hengerfejes...

Honnan tudom hogy hengerfejes e az autó?

Figyelt kérdés

Nyáron feltűnt hogy, kemény a vizcső, ezért direkt figyeltem a vízszintet de semmi nem fogyott azóta elmentem 25ezer km-t és ma tűnt fel hogy 1-1.5 deci eltűnt a kiegyenlítő tartályból, ma maxig feltöltöttem levezettem 200km-t és hazafele az autópályán 170-180km/h val mentem kb 50 kilométeren keresztül utánna megneztem a vízszintet de semmi nem fogyott de a vizcső ugyan olyan kemény, a vízben nincs olaj és az olajban sincs víz, nem füstöl és ugyan úgy megy mint régen.

Szerintetek?



2021. febr. 21. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem értesz az autókhoz.
2021. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján semmi nem utal arra, hogy hengerfejes lenne az autód.
2021. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gát szakadásos lehet a hengerfej.

Nyitott rendszeres?

2021. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kemény vízcső alapból nem jelent semmit, mivel ez egy túlnyomásos rendszer.

A legtöbb autónál a tágulási tartály vagy a hűtő kupakja 1 bar körüli értéken kezdi elengedni a nyomást, szóval ha nem nyomja a vizet kifelé, akkor még üzemi nyomáson dolgozik a motor.

Persze ha eltűnik a víz, akkor valami gebasz van és utána kell járni.

2021. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A víz sok más helyen is eltűnhet.

A fő jellemzők: melegszik a víz, fehéren füstöl meleg motorral (nem a reggeli páráról beszélek), a hűtővíz keveredik az olajjal.

2021. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!