Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e90 légzsák visszjelző?

Bmw e90 légzsák visszjelző?

Figyelt kérdés
A 2005/3 e90-em legzsakhibat ir, kicsit korbetudakoltam ezekben a modellekben igen gyakori a szenzorhiba illetve nallam is neha kialszik neha megjelenik leginkabb akkor amikor utas van az anyósülésen (annyit mar kideritettem, hogy a hiba onnan ered.) csatlakozokat szethuztam kitakaritottam es a hiba annyiban megallt hogy ha nem ul senki az anyoson nem villan ki a lampa. Valaki segitseget tudna ebben adni, hogy hogyan lehetne megoldani ezt a hibát?

2021. febr. 22. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 400 euróért magát az érzékelőpárnát akarták cserélni az ülésben. Közben eladtam az autót.
2021. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MIért nem viszed el egy BMWre szakosodott szervízbe ahol láttak már ilyet, ismerik a problémát, olcsón meg tudják oldani? Miért tákolod otthon?

Egyszer más hibájából csattansz és a légzsák a hibajelzés miatt nem nyílik akkor mit csinálsz?


A facebookon BMWs csoportban nem ajánlottak egy BMWs szerelőt sem?

2021. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Villamos szakihoz vidd el, de ha jól emlékszem, még az E46-ban az ülés alatti csatlakozó ha szétcsúszott kicsit az okozott ilyen hibát.
2021. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!