Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha találnátok egy ilyen autót...

Ha találnátok egy ilyen autót akkor megvennètek?

Figyelt kérdés
Meglátsz egy autót, amire azt mondod, hogy álmaid autója ès szeretnèd vezetni, de neked az egy kicsit luxus, de 6 hónap spórolással (olyan pènz ami nem hiányzik a kasszából) meg tudod venni, megvennèd ha a felesèged ellenezni (ha ő amúgy se vezetnè) vagy egy olcsóbbatt vennèl ami neki tetszene de nem biztos, hogy akkora èlvezetet nyújt neked.
2021. febr. 24. 09:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
tehát pl neked bejön egy pl peugeot, de a párod, felesèged volvot szeretne...
2021. febr. 24. 09:10
 2/14 anonim ***** válasza:

mivan?


melyik az álmaid autója?

attól függ

2021. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
en nèmet márka híve vagyok, egy volkswagent nèztem ki asszony pajtás volvot akar.... de itt nem a márka a lènyeg...
2021. febr. 24. 09:35
 4/14 anonim ***** válasza:
milyen wosvágen?
2021. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nekem már egy 6 golf is megteszi ha annyira èrdekel...

tudom hogy nem egy audi, bmw meg egyèbb de egy 20 èves autóval a seggem alatt ez is kielègítő...

2021. febr. 24. 09:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Volkswagen legyen, ha te fogod többet vezetni. Volvo, ha ő. Bármelyiket is választjátok, olyan legyen, ami tetszik mindenkinek. Adott márkán belül más típust, így mind a két félnek volt beleszólása azért, de a márkát az választotta ki, aki többet fogja használni.
2021. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

jah, én azt hittem álom autó meg spórolás alatt valami komoly gépet értesz, egy minimum egy újszerű passat, arteon vagy ilyesmi


csöves golfot ne vegyél, hülyegyerek autó, drága a fenntartás, nem olyan megbízható, nem egy nagy eresztés


vegyél egy rendes volvót, de ha nem muszáj azt sem, mert drága fenntartani, presztizs nincs egyikben sem

2021. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Beviz Elek ***** válasza:
36%

A kérdést olvasva én is olyanra gondoltam hogy a kérdező szeretne pl egy Nissan 350Z-t hétvégi játszósautónak, nem pedig hogy egy ratyi Golfot mindenesnek :D


A kapcsolatotokon múlik hogy milyen autót vesztek, el kell dönteni hogy ki hordja a nadrágot. Ha már ki kellett írnod ide a kérdést akkor szerintem szokj hozzá egy S40-es gondolatához.

2021. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

szegèny családból vagyok... Vagyis a körülmèny tett azzá...nekem ez is álom autó...

èdesapám 5 ève hallt meg, hitelt fizetni kellet, öcsèm 1 ève hallt meg rákban, sajna a fizetèsem a családra ment el... èdesanyámat meg nem hagyhattam hogy beteg öcsèmmel utcára kerüljön.

Ebbe a kèrdèsben lehet másodlagos a márka ár... beszèlhetünk nissanról, ki mennyit tud fèlre tenni...èn kitermeltem egy hitelt anyum egyedül van,fent tudja tartani magát. nem biztos hogy egy golf lrsz egyenlőre arra húz a szivem...:)

de akkor ha akarjátok akkor legyen az a kèrdès "Ha választanod kellene a te álomautód, ès a párod vágya között, mit tennèl?"

2021. febr. 24. 12:52
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ha választanod kellene a te álomautód, ès a párod vágya között, mit tennèl?""


#9

akkor azt mondanám, hogy azt veszek amit akarok, mert nekem nem dirigál senki


de nem vagyunk egyformák, lehet te teljesen papucs vagy otthon, és ezt ne rossz értelemben vedd, akkor nincs értelme összeveszned az asszonnyal, ha ő hordja a nadrágot

ezért erre nem is lehet válaszolni


de figyelembe véve, hogy alsó kategóriás autókban gondolkodsz, felesleges ezeket álomautónak hívni, egyik sem nyújt semmit, elvisz a-ból b-be

ilyen esetben rossz vétel mind a volswagen, mind a volvo, mert nem olcsón fenntartható autók

ilyen anyagi háttérrel suzukikat érdemes nézni, dacia-t


20 éves volvo s40-el garantált lesz a sírás később, olyan anyagi körülmények között, ahol még hónapokat kell spórolni egy öreg volvora nem éri meg azt a plusz komfortot, amit nyújt egy suzukival szemben.

2021. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!