Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi okmanyos autót...

Külföldi okmanyos autót vásárolt már valaki kereskedőtol?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, hogy honositva van és majd ha meglesz a vevő akkor kihozzak az okmanyirodabol a rendszamot. Ha esetleg valaki leirna kb ennek az ügyintézése mennyi idő annak örülnek.
2021. febr. 24. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is így vettem. A telepen magyar rsz nélkül volt, próbakör P rendszámmal volt. Mikor kifizettem a foglalót, mindent intézett a kereskedő miután aláírtam a meghatalmazást, mikor a maradékot adtam át, ő a friss forgalmit meg törzskönyvet a többi egyéb papírral együtt.
2021. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
És örültél a "150 ezret" futott külföldi autónak?
2021. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ja én sose vennék német import autót azok rommá vannak kefélve :S jó magyar autó kő suzuki mondjuk esztergomból
2021. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Így vettem az első autómat. Igaz még bőven a pandémia előtt, de a kereskedő kettő nap alatt elintézett mindent és névre íratva hoztam el a kocsit.

Ugyanaz történt, mint #1 esetében. Foglalóztam, meghatalmazás stb. A vagyonszerzési illeték díját kérte csak az egész ügyintézésre, a többi benne volt az árban

2021. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Majatom ***** válasza:
58%
Nekem is ugyan úgy ment, ahogy már ketten leírták. 2020 januárban kb egy hét alatt megvolt. Nekem minden benne volt az árban (átírási költség, illeték, regadó), és mindenről adott papírt, hogy mennyibe került.
2021. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kilométer garanciát is vállalt...?
2021. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze de csak visszatekerésre, előretekerésre nem
2021. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Majatom ***** válasza:
Én nem kilométerre szoktam autót venni, hanem állapotra, az pedig megfelelő volt.
2021. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!