Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki itt kereskedőtől vett,...

Aki itt kereskedőtől vett, külföldről behozott autót hasznal csalódott a járműben?

Figyelt kérdés

"Nem azt kaptad amit vártál"?

Csak azėrt kėrdezem, mert szinte már mindenhol csak behozott autókat találni..


2019. jan. 19. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
mert itthon szűk a piac, de az is igaz, hogy a kintről hozott autókat könnyebb manipulálni. Nekem a sokadik ilyen kintről behozott autóm van, egyikkel sem voltam átverve, sőt. Ja, igaz, nem a kínálat legaljáról vettem
2019. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kb 3 hónap ės vennem kell valamit. Mar nėzelődök. Az elmúlt 10 ėvben rá se nėztem a hasznaltautó piacra, így ha nem is meglepett, de furcsa volt hogy 100 autóból 80 behozott. Kissė tartok tőlük.

Persze nem az aljat vennėm (ha bem lesz magyar megfelelője)

2019. jan. 19. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Vettem. Azonnal visszatekerte 330.000-ről 163000-re én meg bevettem.

Másnap reggel vitte műszaki vizsgára.

Itthonit vegyél ingyen le lehet kérni a km óra állást (2012-től van benne a nyilvántartásba)

2019. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha egy autó kifutott a garanciális éveiből, onnantól már az sem segít, ha nem a kínálat aljáról válogatunk...sajnos sok olyan nepper is megfordul a piacon, akik pofátlanul még sokat is kérnek egy adott autóért, belövik a középszegmensbe, és akkor lehet, hogy egy párszázezerrel olcsóbbra pont ugyanannyit kellene költened.


max 4-5 éves autók esetében meg szerintem azért könnyebb a dokumentációját is ellenőrizni, ott igazából sok dologgal nem tudnak átverni...maximum, ha törött volt.

2019. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Kérj meg egy németül tudót, és utazz ki valahová Németországba(vagy Belgiumba, Hollandiába, Norvégiába)

Ott vegyél született helyi kereskedőtől használt kocsit.

Hollandiából hozott a tesóm tíz éves villany Mazdát. Tökéletes, csak az aksikat kell minden nap este otthon tölteni. Ez pont belefér.

2019. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért csalódottak sokan, mert mindenki a kínálat legaljáról válogat irreális igényekkel. 20 éves dízel 200 000km alatt meg hasonló hülyeségek. :D


Itthon is emberek használják az autót, kint is. Itthon is lehet jót venni használtan, meg kintről is lehet hulladékot venni.

2019. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Benzineset keresek. Kb 2009-2011 ėvjárat. Márka mėg nem fix. Civic, Lancer esetleg Corolla. Vėgső esetben Golf. Ezekből 1.4,1.6. Erősebbre nincs szüksėg. Keret 2,2 misi.
2019. jan. 19. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
ennyiért nagyon rendes autókat vehetsz. Kereskedésből van tippem, de nem reklámozom itt őket. A kereskedő licit oldalakról olyan áron vesz autót, ahogy te sosem...ezért nem lesz olyan drága itthon sem. Egy tanács: ne az évjárat vezessen, inkább az állapot. Adott pénzért a legjobb, igényeidnek megfelelő autót vedd.
2019. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -nandor- válasza:
Nekem 2 küldföldről behozott autóm is van, egyik Dániából, a másik Németországból, de nempanaszkodok, nem volt probléma egyikkel sem. Azt ajánlom, hogy amikor mész autót vásárolni akkor vigyél magaddal egy olyan valakit, aki tényleg nagyon ért az autókhoz és kérd ki a véleményét az autóról amit meg szeretnél venni. :)
2019. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!