Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha bemér a trafipax kismotorra...

Ha bemér a trafipax kismotorral, akkor tudnak csekket küldeni?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy ez csak rendszám alapján lehetséges, mert ott gondolom az alapján kiírja nekik, hogy ki a tulajdonos, meg mi a címe, és úgy tudják kiküldeni. Viszont ugye segédmotorra nem kell rendszám, akkor csak úgy tud megbüntetni a rendőr, ha megállít, vagy erre is van már valami spéci módszerük, hogy rendszám nélkül is kiírja nekik az adatokat?
2021. febr. 24. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogtak meg, megúsztad. Arcfelismerő még nincs a rendszerben, főleg bukósisakon keresztüli verzió. :)
2021. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy van!! találd ki mi lehet az!!
2021. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem állított meg a rendőr, egyébként nem hiszem, hogy olyan gyorsan mentem, hogy bemérjen, néztem, hogy kb 56-tal, sajnos nem jó a km órám. Tehát csak akkor tudtak volna megbüntetni, ha megállítanak?
2021. febr. 24. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
56 simán belefér a tűrésbe. Egyébként igen, csak ha megállítanak. Hát mégis miről azonosítanának be egyébként hitelt érdemlően? Az, hogy mondjuk sárga bukósisakod van, meg kék cipőd, semmit nem jelent, nem egyértelműen csak rád utaló adat.
2021. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 24. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy csak rendszám alapján lehetséges. Ha rendszám hiányában nem fognak meg helyben akkor megúsztad.
2021. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akár nyélgázon is mehetsz 80-al, nem is foglalkoznak veled...csak a rendszám a döntő, és a fénykép..a többi csak blabla.


Ne foglalkozz vele, mennyivel mentél.

2021. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!