Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után addig kell várni a B-sjogosítvány kiváltásáig, amíg a sikeres forgalmi vizsga meg nem jelenik az e-titán rendszerben?

Figyelt kérdés
Az autósiskolában nekem azt mondták, hogy a vizsga utáni 2. munkanapon lehet elmenni az okmányirodába, de én az e-titánban még nem látom a sikeres vizsgát, érdemes így elmenni az okmányirodába?

2021. febr. 25. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Menjél el. Komolyan.
2021. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

E-titánban szerintem soha nem fog megjelenni, hogy sikeres-e a vizsgád. KRESZ vizsga sem.


Mire levizsgázol forgalmi gyakorlatból, addigra általában már hozzáférésed sincs e-titánhoz.

2021. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 napot mondtak, én negyedik napon mentem akkor már bőven meg volt nekik minden adat az okmányirodába.
2021. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!