Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorom " eszi " a gyertyákat...

Motorom " eszi " a gyertyákat , mi okozhatja ?

Figyelt kérdés
Van egy 100 3cm -es 2 T paugeot motorom ami a gyertyákat falánk modon zabálja.Hosszú menetes gyertya kell bele. Ujat vettem bele 2 db-ot egy 8-ast és 9-est.Egyik nyári a másik téli.Mind a kettöt egy pár nap alatt megette.Tettem bele rövid menetest és persze használtat és láss csodát , egy pár hetet kibirt.Szikra ibolya kék , tehát oké.Viszont ha már haldoklik és vissza teszem a már kivettet azzal is beindul és egy pár napot dolgozik a rabszolga de töbet nem.Pöcre indul a gép , szépen teszi a dolgát.El visz A - ból B-be.Viszont ez a gyertya jelenségtől már dobom a hátast.Aki tudja a megoldást vagy már találkozott ilyen abszurd problémával , kérem segítsen.Lehet , hogy egy más hőértékű gyertya kellene bele vagy a gyertyapipát eldobni és egy ujat tenni bele , nem tudom , megakadtam. SOS
2021. febr. 27. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sok üzemanyagot kaphat.
2021. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:
Mi a konkrét jelenség? Dadog ?
2021. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2. Nem dadog,egyszer csak megszűnik létezni.Legutobb annyit csinált,hogy egyszerüen leállt mintha elvettem volna tőle a gyujtást vagy kifogyott volna a nafta.Ujra inditásnál beindult majd egy pár pillanat mulva leállt.Beindult leállt és így tovább.Erőltgetésre elkezdett dadogni de a fordulatot már nem vette fel.
2021. febr. 27. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy túl olajos a keverék.
2021. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!