Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 5 2.0 cdh gta 2006...

Betonszabó kérdése:

Mazda 5 2.0 cdh gta 2006 Hengerfej és turbó felújítás után gyenge az auto nincs erő mi lehet a baj vele??????

Figyelt kérdés

Mazda 5 -ös autom komplett hengerfej és turbó felújítása meg történt 237000km van az autoba.

De olyan gondom van amikor mentem a szerelőhöz a kocsiért

Észre vettem hogy hangosabb a motor kopogosabb nem pedig lágy halk mint volt .

Erre a válasz a szerelőtől nagyobb a kompresszió mondom ok

Melegen picit füstöl kékesen szúros illatú a kipufogó gáz mint a kamazokon ,éreztem ilyet régen

De legnagyobb változás hogy nem megy az auto indul szépen stabil alapjárat de nincs nyomatek nem jön semmilyen fordulaton ki pörög akár 4000ig is csak lassan nem érezni a turbót minta egy szívó dizel lenne mi lehet vele a vezérlés nem.jó helyen van ????

Szerelő szerint jó helyen van

Vigyem máshová

Mikor neki fizetem ki a munka dijat akkor miért nem jó

Nincs hiba kód

És javitás előtt jól ment az autó minden fordulaton



#hengerfej felújítás #Turbó felújítás #Mazda 5 2.0cdh erőtlen
2021. febr. 28. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Komoly szerelő lehetett, ez is valami önkéntes háztartási-gépszerelőből előlépett autószerelő forma.

Présgépbe kéne rakni az ilyennek a kezét, hogy többet ne nyúljon autókhoz.


Elrakott vezérlés, elfogott bordáskerék, rossz porlasztók, megtört/szakadt vezetékek szerelésnél, légtömegmérőre, nyomásszabályzókra, ecura, egr-re, stb....

Biztos nem nagy hiba, de a majomparádé valószínmű csak a gépmunkákra van szakosodva. Az, hogy mi hogy volt előzőleg összerakva....tojik rá.

Trehány állat.

2021. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még annyit írnék még a hibához azt észre vettem hogy ha nyomok egy padló gázt akkor lassan gyorsul az auto de ha elkezdem vissza engedni a gázt egy kicsit meg jönn a nyomaték

Fúrcsa , a hengerfej és a turbó felújitás szakműhelyben történt, akik a szerelést végezték hivatalos műhely rendelkeznek .

Nem tudom mikor lesz belőle valami hogy meg nézzék sok auto vár szerelésre náluk

Ugy hogy várok .

A hétvégén ki szereltem a egr szelepet megtisztitottam nem volt nagyon koszos vissza rakatam de nincs változás

Félévig gyűjtöttem a javitásra

Most megint gyűjthetek hogy meg nézesem valahol.

2021. márc. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!