Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs áram a Viragoban?

Miért nincs áram a Viragoban?

Figyelt kérdés

XV535. Kulcs elforgat, felvillan az N lámpa, gyújtást ráadtam, majd inditás. Egy halk kattanás hallatszott valahonnan, majd megszünt a teljes áramellátás. Sem lámpák, sem kürt...semmi nem müködik, mintha egyszerüen nem lenne benne a kulcs. Biztositékokat ellenőriztem, azok jók, akku rendben van. Gyújtáskapcsolót is szétszedtem, hátha ottlesz a hiba, de nem.

Ugyanez a rejtélyes hiba előfordúlt múlthéten is, akkor menet közben állt meg, és kénytelen voltam egy éjszakára az úton hagyni. Másnap mentem érte trailerrel, akkor hihetetlen módon helyrejött magától mikor elforditottam a kulcsot, és haza tudtam vele jönni.



2021. márc. 2. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Haldoklik az akksi szerintem. Ki kéne mérni, szerintem újra lesz szükséged. Vagy mi alapján írod, hogy akku rendben van?
2021. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kis robogón kipróbáltam, azt gond nélkül inditja, a viragoban pedig abszolút semmit nem müködtet.
2021. márc. 3. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok szerelő, de szerintem egyáltalán nem biztos, hogy ha egy akksi beindít egy kis rotyogót, az egy 535 köbcentis motort is beindít. Inkább mérd ki műszerrel, akkor derül ki biztosra. Vagy próbálj ki egy valóban friss, még ropogós akksit, hogy azzal mit csinál a Virago.
2021. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is kell, hogy beinditsa, de még egy ellenőrző lámpát sem müködtet. Teljes sötétség.
2021. márc. 3. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!