Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó automata váltós autó...

Olcsó automata váltós autó létezik?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy nem a tiptronic , mert olyat találok sokat.


Nekem az olcsó az 500 ezer mert raktáros vagyok. Bevallom meguntam a váltást, lusta vagyok.


Bármi ötlet van, megköszönöm. És van kamionos meg buszos jogsim is és ott is állandóan csúsztattam a kuplungot mert nem tudom normálisan kezelni. Manuálisra meglett minden, de én csak automatát leszek hajlandó vezetni. :) köszi.


2021. márc. 4. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
2005 előtti Swiftre gondolnék első körben.
2021. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én opel Astra f-et vettem 340.000 forintért.En nekem mazlim volt mert ausztriabol hozták be,tehát jó állapotban vettem meg de annak ellenére hogy Astra f tulaj vagyon nem ajánlom hogy ilyet vegyél mert szinte az összes már szar állapotban van
2021. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, van olcsó automata - véterárát nézve. De valós veszély, hogy ha tönkremegy akkor több százezres kiadás lesz a felújitás ezt is számold bele.

Egyébként Astra G is esetleg jó lehet, bár ebből ritka az automata és lehet hogy drágabbak az automaták fél milliónál.

Vagy valami Golf IV/Polo III

Tiptroniccal nem tudom mi bajod. Ha automatába van, az is ugyan olyan mint egy hagyományos automata, nem muszály használni a kézi váltás lehetőségét.

2021. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3


A tiptronicus váltó az milyen?Jobb mint a sima automata váltó? És ha igen miért.Nekem sima automata váltós kocsim van de gőzom sincs mi az a tiptronicus váltó

2021. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!