Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 1.4 hdi... Mennyi...

Peugeot 206 1.4 hdi... Mennyi velük a gond? Mennyi a reális összeg egy ilyenért?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ezt nem komolyan kérded.
2021. márc. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A motor az jó csak nagyon gyenge (lomha tőle az autó, egyébként nyomatékügyben rendben van). Elektromos problémák amik jellemzik ezeket, és szerintem rohadnak is. Legalábbis a régi fajta.
2021. márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1.1 es szívó van. Első tulajok vagyunk, de nagyon rozsdàl. Meg emelni már nem lehet, motorikusan nem volt semmi rendkívüli gondja
2021. márc. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3. Az azért rohad, mert semmit nem törődtetek vele. Főleg, hogy egy tulajos autó... Itt jön elő az, hogy évi egyszer lemosom az autót. Francia, elektronika nem erősségük, de tartós kasztni készítésben otthon vannak.
2021. márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
Szüleimnek van. 14 éves. Utóbbi két évben költöttek rà jobban. De hát 14 éves várható. Addig meg hiba nélkül ment. Abszolùt nem rohad. Igaz garázsban tartott kocsi.
2021. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes. Az én 206-osom sehol nem rohad, persze felületi van rajta, inkább a nyulványoknál, de emelni azért lehet. Nem volt véletlenül törve annak idején, 3-as?
2021. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!