Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 mFt-ig milyen benzines,...

Kérdés feltevő kérdése:

5 mFt-ig milyen benzines, man. váltós, családi autót érdemes venni, ami max. 3 év körüli? (Egyterűt nem szeretnék.)

Figyelt kérdés
Eddig ezek jöttek szóba: Ford Focus kombi, Ford Mondeo, Kia Ceed kombi, Toyota Corolla, Honda Civic, Hyundai I40

2021. márc. 5. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos a Man nem gyárt személye autót.
2021. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
A Hyundai i30 miért maradt ki?
2021. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valóban először szóba jött az i30 is, de aztán láttam, h. az i40 is lehet belefér.
2021. márc. 5. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem i30-am van és szerintem nem járnal jobban az i40-el. Abból ugyanannyiért régebbit kapsz csak. A csomagtartója nem nagyobb. És alapvetően régebbi model.
2021. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

hyiundait, fordot, kiát ne vegyél, ha pénzért akarod később is eladni az autót


fordot meg akkor, ha nem félsz a szervizköltségektől


toyota, honda, ezek jók, tartják az árukat, de ezekhez is ha kell valami, nem olcsó

még mindig ezek a legjobb választás, inkább a honda mint a toyota, ott már azért utána kell nézni, mert szar motorokkal is kezdik már szerelni őket

2021. márc. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

megnéztem a kínálatot

5 m-ért nem kapsz ráncfelvarrott szinte új gépet, 1.5-ös benzin motorral nézném őket, picivel drágábbak,

1.0 turbós motort sem vennék, bár ha hondáról van szó, teljesen biztos, hogy jó


én a helyedben megnézném ezt, tegyél hozzá még egy kicsit:


[link]


6 guriga, és ezért kb. "új" autót várhatsz, amikor majd odamész

és ha megnézed a fogyasztását, 3.5 L

összehasonlítod az 1.5 benzinessel, aminek úgy is taposod, mert megy mint a rakéta és minimum 7L-t eszik legalább, rájössz, hogy az 1.4 millát jelent üzemanyag különbségben 100 000 km alatt


így a 6 millás dizel lesz a jó vétel, a dizel alkatrészekhez meg amúgy sem kell nyúlni 200 ezer km-ig, 100 000 km múlva meg még mindig csak 120ezer lesz az autóban

2021. márc. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5: ezt mire alapozod? Az újabb hyundaiok és kiak igen jól tartják az árukat...
2021. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

arra, hogy ismerőseim nem tudják eladni a kiájukat.. amit látsz a használtautó.hu-n kínálatot, nem fogynak


inkább csak árulva vannak, de nem eladva

2021. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hyundai szintén
2021. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat.

Corolla felé hajlok.

Kia-tól sem idegenkedem, hiszen most is az van (2-es Cee'd SW). Meg vagyok vele elégedve, de mivel diesel, így a hónapjai megvannak számlálva, hiszen minden évben előjönnek a hisztivel, h. ezek okozzák főleg a környezetszennyezést és szmognál korlátoznák a közlekedésüket. Na ezt nem várom meg, mert majd nem fogom tudni eladni.

2021. márc. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!