Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó rúg?

Semmi, szinte por.. kérdése:

Automata váltó rúg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az automata váltós kocsim elkezdett rúgni 1-es és 2-es váltásánál. A többi sebesség tökéletesen működik, mint előtte. Mi okozhatja ezt a problémát? Elkopott? Mennyire sürgős orvosolni ezt a problémát? A vírus miatt elvesztettem a munkám, szóval most nem esik jól ez a probléma, viszont azt sem szeretném, ha otthagyna a kocsi valahol. Egy Audi A4 b5-ről van szó, és hagyományos automata, nem tiptronic, és 1.9-es dízel az autó.

2021. márc. 7. 09:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt el felejtettem, hogy hidegen nem rúg, csak ha bemelegszik az autó, utána kezd el rúgni 1-es és 2-es váltásánál.
2021. márc. 7. 09:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban semmit sem tudunk, bármi lehet, de nagy valószínűséggel felújítás lesz belőle.
2021. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem, csak az érdekelne inkább tényleg, hogy mennyire sürgős szerintetek ez a felújítás? A vírushelyzet miatt eléggé rosszul állok most anyagilag, viszont az autót napi szinten kell használnom.
2021. márc. 7. 10:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat én már nem mászkálnék vele így, mert csak rosszabb lesz. Azért rúg, mert valami elkopott, megégett benne. Emiatt az olaj sem megfelelő minőségű már (nem ken úgy, ahogy kellene), és még levált anyagdarabok is lehetnek benne. Innen már csak a szervizbe vezessen az út!
2021. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"mennyire sürgős szerintetek ez a felújítás"

Hát ha neked jó így akkor nekem is. Oké most még csak rúg, de könnyen megeshet hogy egyszer csak megáll a kocsi és váltócsere.

2021. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még azt se tudjuk hogy mit jelent pontosan az hogy rúg.
2021. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!