Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mennyire gyakori eset...

Vajon mennyire gyakori eset itt Magyarországon hogy vezérműszíj csere után nem sokkal elszakad a szíj?

Figyelt kérdés

Valaki járt már így?Tapasztalatok?


Annyit tudok hogy ilyen esetben a szerelő a gyártóra mutogat,a gyártó meg a szerelőre úgyhogy kártérítés nem lesz belőle ha az elszakadt szíj tönkre teszi a motort


Vezérműszíj szettet szeretnék cserélni,de nem szeretném azt ha ezzel több kárt okoznék magamnak mint hasznot.Meg ugye van jó pár kontár autószerelő akikben nem lehet megbízni.Tisztelet a kivételnek,mert vannak!Igaz csak egyet ismerek de az is valami,csak ő automata váltó szerelő,nem hinném hogy vezérműszíj cserével foglalkozna


2021. márc. 7. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Csináld magad a cserét! Én sem vagyok "nagy véleménnyel" a hivatalos szervizek színvonaláról. Pénz és idegkímélő a házilagos karbantartás. Egy életre elegem lett az autószerelők pökhendiségéből, féltudásából, slendriánságából és pénzéhességéből. Nem azt mondom hogy egyszerű, nem is gyors, de minden szerelés megbízhatóbbá teszi az autót, nem egy újabb "időzített bombát" kap bele bónusznak a "szakemberektől". Autót szerelni koszos munka, strapás, de önbizalomnövelő intellektuális élmény is egyben!
2021. ápr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Buda jo keruleteben tisztan lattam, mielott ket auto egymasbament, hogy melyik volt a hibas, a masik csak ment ahogy kell. Az eletveszelyes vezeto egy kopasz hos apuka volt, kirangatta a masikat uvoltve a vezetoulesrol, es ahogy a foldre esett, elkezdte rugni. A masik nem vedekezett, semmit nem csinalt. Mivel jottek emberek, apuka abbahagyta, es egeszen alpari uvoltozes maradt.

Mialatt a rendor kijott es vilagossa valt, hogy apu kisfia es mindenki eletet leszarva elozni akart, ahol nem lehet, igy ket ora utan egy nemes gesztussal a masiknak megutogette a vallat.

Es amig otthon eltem, annyi olyat lattam, hogy ver is folyna, ha nem latna senki, egy agressziv autos miatt.

2021. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Nem bolondultam meg, teljesen mas kerdesre kezdtem el valaszolni, bocs!
2021. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!