Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A 45 amg vélemények?

Mercedes A 45 amg vélemények?

Figyelt kérdés
Fennartási költsége,tipus hibái,és megbízhazósága érdekelne.

2021. márc. 8. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Bizots minden gyks arc amg mercedessel jar. Ilyen hulye vagy?
2021. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
0%
Ahigy az elso irja...nyilvan biztosan sok releváns választ fogsz itt kapni a gyakorin ezzel kapcsolatban......a masik meg,hogy regen rossz ha valaki fentartasi koltsegek utan erdeklodik egy amg mercinél,még ha csak egy A osztalyrol is van szó......nem ruppotlan bohócoknak való!
2021. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Hatványozottan több mint amennyi neked akármikor lesz
2021. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Imádom a GYK-s közösséget :D.


Úgy csináltok, mintha egy 120 milliós Rolls Royce-ról kérdezett volna a gyerek.


Mert aki ide kommentel GYK-ra, annak nem lehet normális autója. Kizárt. Itt mindenki csóró, mindenki 20 éves Suzukival jár. Senkinek nem lehet 10 milliós Mercije.


Imádom mikor a buta ember azt hiszi, a gazdagok, vagy legalábbis az átlagos életszínvonalon élők (mert lássuk be egy 10 milliós AMG Merci azért nem a felső 10 ezer) azok annyira a föld felett járnak... Nem ereszkednek le a pórnéphez GYK-re. Nem járnak Teszkóba. Nem járnak mekibe. Nem ülnek fel a villamosra.

Nem csinálnak ilyen szegény dolgokat. Kaviárba mártogatják egész nap a farkukat, homárral verekednek, meg agyaggalambot lőnek a kertben a golfpályán.


Tudtátok, hogy ez egy anoním, bárki számára elérhető oldal? Akár olyan is írhat ide, akinek 5 milliárd forint van a számláján.

Az más kérdés, hogy ilyen modellspecifikus dolgokat tényleg felesleges ide kiírni, erre szakosodott fórumokon előbb értelmes válaszra lelsz.


De imádom ezt a feltételezést. A GYK-s ember szegény, hülye, nem ért semmihez. Egy A45 AMG-hez meg aztán végképp. Azt se tudja eszik-e vagy isszák.

2021. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes kommenteket én autó szerelőktől vártam a választ akik értenek is ehez de remélem kapok egy komolyabb választ is amire számitok
2021. márc. 9. 13:33
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
10-ből 9 szerintem simán kamu, már csak a stílus és maga az alap is sokszor abszurd, hogy pl itt is AMG kell, de na, azon aggódik, hogy mennyi fenntartani. Van több jómódú ismerősöm, drága kocsikkal, egyik sem azt számolgatja hogy most ennyi az olajcsere, annyi a gumi stb, ez max azokra jellemző akiknek a panel elé kell a kocsi, hogy na lássa az utca népe, hogy micsoda vastag ember(nek akar látszani valaki ).
2021. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__54..


Pl erről könnyebben elhiszem, hogy valós, bár azt ez is lehet kamu.

2021. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért van sportkocsiból dízel kedves 6os? Meg sor 6os dízel bmw 14 literes fogyasztásal? Amikor a benzines enne 20 at ugyan úgy használva? Nyilván nem mindenki szarja a pénzt és érdeklik ezek a dolgok csak mert gondolkodok egy jobb kocsiba attol még engem csak az érdekel ha megveszem nem gyullad ki 300ezer kilometer után meg ilyen csere meg olyan csere en csak egy megbízható sport kocsit szeretnék.
2021. márc. 9. 13:43
 9/13 D. Brasco ***** válasza:
100%

"én autó szerelőktől vártam a választ akik értenek is ehez "


Nyilvan a gyk tele van merci szakszervizesekkel,meg olyan szerelőkkel akikhez naponta visznek A45 AMG-t,es ezek az emberek alig varjak,hogy itt valaki feltegyen ezzel az autoval kapcsolatban egy kerdest amit megválaszolhatnak.......


"de remélem kapok egy komolyabb választ is amire számitok"


Milyen komolyabb valaszra szamítasz egy ennyire komolytalan idétlen bohóc kérdés feltevése után?!


A masik meg,hogy te igen komoly képzavarban szenvedsz...mert az A osztaly minden csak nem sportkocsi.Ez nem más mint egy túlmotorizalt mercedes,a belépő az AMG-k világába de ennyi......a sportkocsi valahol teljesen mashol kezdődik.

Es aki egy ilyen autó vételekor azon szarakodik,hogy mennyi lesz fentartani....nos az biztosan nem teheti meg hogy fentartson egy ilyet.Főleg ha a fogyasztáson rugózol....de egyebkent megsugom az lesz a legkisebb tétel........

2021. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lapozhatunk szerintem, emgvolt a szokásos kérdezek valami drágább kocsiról kérdés.
2021. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!