Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A 45 amg vélemények?

Mercedes A 45 amg vélemények?

Figyelt kérdés
Fennartási költsége,tipus hibái,és megbízhazósága érdekelne.

2021. márc. 8. 21:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kérdésemre akkor a válasz megvolt úgy érzem akkor suzuki glx vagy fiat punto? Csak hogy ne lógjak ki.
2021. márc. 9. 16:04
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Én mindig azt szoktam javasolni,hogyha tud valaki angolul vagy német nyelven akkor érdemes külföldi (angol,német stb..) fórumokon utána olvasni esetleg, ott véleményt kérni emberektől. Ott leír sok ember fogyasztástól kezdve szervizköltségeken át mindent éves vagy akár havi bontásban is.
2021. ápr. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Valaki mondja már el, hogy aki akar venni egy 10 milliós AMG-t, annak miért ne lenne mindegy az autóval kapcsolatos fenntartás? Azért ez nem az a hűde űberluxus kategória, hogy 1-2-3 millió Forint nem tétel.


Azt hiszi itt mindenki, hogy csak azért mert AMG, akkor itt aztán semmi nem számít. Szarja a pénzt, nem érdekel senkit a fenntartás.


Ha én veszek 6 millióért egy Maseratit, akkor se érdekeljen semmi? Merthát Maserati. Nem érdekelhet a fenntartása. Jahogy csak 6 misi? Nem baj. Akkor sem. Maserati. Ha 6 millióért Suzukit veszek és annak érdekel a fenntartása, az más. Azt szabad. Az csak Suzuki. Aki bármilyen Audi Merci BMW VW és ennél "komolyabb" márkát vesz, azt ne érdekelje a fenntartás. Imádom.


Ne már...

2021. ápr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!