Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A három autó közül melyik a...

B.dávid.F kérdése:

A három autó közül melyik a legjobb? Suzuki swift(glx vagy sedan) Opel corsa b Peugeot 206

Figyelt kérdés
Első autóm lenne

#Peugeot 206 #Opelcorsab
2021. márc. 9. 10:42
A kérdező szavazást indított:
Opel corsa b
Peugeot 206
Suzuki swift
36 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Opel corsa b
2021. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 D. Brasco ***** válasza:
100%

A corsat mar a kora miatt alapbol kizarnam....a legregibb konstrukcio az osszes kozul.

Swiftbol melyik szeria ?

2021. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy lakatosod, amelyik ingyen szeret dolgozni, akkor a b corsa vagy a swift.
2021. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne egy évjárat, vagy valami...
2021. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Corsat vennék, de csak olyant ami nincs elrohadva (nagyon ritka, a kinálat legtetején van néhány ilyen)
2021. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
csak a suzuki swift jöhet szóba
2021. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy 206-os Peugeot 15 évig eredendő probléma nélkül volt nálunk szolgálatban.


Az utolsó egy-két évben, amikor bekerült utólag a klíma lettek bajok, mert az egységet egyrészt nem illesztették össze az ECU-val, meg hát az 1.4-es motor sem szerette az extra terhelést. (A későbbi 1.6 és 2.0 motorok már könnyebbe dolgoznak a klímákkal)


De soha nem rohadt, soha nem hagyott ott sehol. Vigyázni kell rá, mint minden autóra.

Meg persze át kell nézni, ha használtan veszed, lehetőleg olyannal, aki ért hozzá.

2021. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Swiftem volt, Sedan, nagyon szerettem, bármikor elmentem bárhova, minimális karbantartáson kívül nem igazán kellett rá költeni, de kirohadt az alja sajnos, és elváltunk. Peugeotom is volt, nem 206 de korban egyező, abban azt szerettem, hogy nagyon kényelmes, de kevésbé mertem vele úgy elindulni hosszú távra (egy újabb lerohadás után Érdi kereskedésben kaptam érte egy az egyben a swiftet, én a Peugeotot nem javittattam már meg.) Corsám nem volt, a B és a C nem tetszik, az újabbak irreálisan drágák.
2021. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Annyi még, hogy a swiftet ajánlom, lehet elfogult vagyok, most is suzukim van és a swift után is egy Suzukim volt (egy Ignis)
2021. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Első autonak lenne de nem vagánykodni,és sokáig szeretnem használni
2021. márc. 10. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!