Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félmillió alatt melyik kocsit...

Félmillió alatt melyik kocsit vennétek? Swift, Punto, Peugeot 206,106,306, Clio (esetleg Mégane) vagy más?

Figyelt kérdés
Első autónak kellene, de kisgyerekkel, így az olcsó fenntarthatóság mellett a biztonság is fontos szempont. Tudom, hogy ezért a kategóriáért csodára nem számíthatok, de ezekből a típusokból ti melyiket ajánlanátok?
2016. júl. 20. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Swift vagy Clio. Esetleg punto.
2016. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A fentiekból max a Swift, de ha biztonság kell akkor még azt se.

Vegyél egy 5ajtós Astra G-t.

2016. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha biztonság akkor pont a megane.

megane 1 olcsó


megane 2ből csakis 2006 évjárat felett 2.0dci (nissan motor) vagy k4m 1.6 16v benzin. (millió fölöttiek a jók

megane 2 2003-2006 ig rémálom ára is tükrözi

2008 évjárat viszont a 3. megbízhatóbb autó volt akkoriban.


swift és clio között válassz (clioból szintén k4m motorkód)

2016. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezek közül Swift, vagy Clio/Megane.

Swift nagyon strapabíró, de se biztonság, se kényelem.

Még japánoknál nézz körül, pl 323f. Mi 470ért vettünk ilyet, és megbízható, kényelmes, nagy. Van klíma, légzsákok, stb.

2016. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
A Renaultot zárd ki. A Puntot javasolnám, de egyébként ilyen árkaregóriában nem típust, hanem állapotot nézünk. Nézz körül az 1999-2001-es VW Polok és Seat Cordobák között.Csak BENZINEST.
2016. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Peugeutra szavaznék. Cliót nem ajánlom. Nem árt ha van benne klima. Az előéletnek nézz utána. Minden általad említett márkának van tipushibája, rá kell kérdezni, hogy ez előjött e már. Nézz szét a hirdetési oldalakon. Kereskedőt nem javasolnék, pláne meg nyugatról behozott kocsit! Ja, és ne csak a futott km legyen az elsődleges szempontod. Opelt semmiképp ne vegyél maszek kocsinak. Sok a volt céges, ami le lett hajtva gazda nélkül, aztán most papíron a második tulaj igyekszik tőle szabadulni.
2016. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Döme06 válasza:
Sztem egyikse! Vegyél opel-t vagy daewoo-t !! Mindkettöhöz olcso az alkatrész és jo autok is.
2016. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Swift ha olcsón kell a fenttartás.

Ha biztonság a fő akkor a 206-os,fél millióig az 1.4 75 lóerősből kapsz...,nem rosszabb megbizhatóságra mint a swift "francia" igen,de egyedül a hátsó híd lehet ami típushibaként van,de azt meg kell nézni és kb jó a kocsi ,ha az oké,igen egy szervíznél nem 25e ft (mint a swift) hanem 35-40 ,de biztonságosabb,sztem az annyit megér,ha magunkért nem a gyerekekért igen.

2016. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

első autónak, gyerekkel, egy ezres automata szwift..esetleg kéziváltós..de bármilyent is veszel, az automata a legbiztonságosabb, és a legkényelmesebb


amúgy nincs biztonságos autó..a felsoroltak közül bármelyik jó lehet.


senki ember fia nem ül úgy autóba, hogy na ma megúszom-e? tehát mindenki biztonságosan vezet, ettől biztonságos minden autó...


aki a vonat elé megy egy szwifttel, az persze hogy nem biztonságos...akárcsak a katonai Hummer sem..

2016. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a 206-osról rosszal hallottam egy tulajdonostól. Nekem Clióm van. Ezt merem bátran ajánlani. Swift full fapad. A punto nem rossz de a szervó könnyen meghibásodik, én nem örülnék ha egy kanyarban 90-nél bekeményedne a kormány.
2016. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!