Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb ÚJ autó 5 millió Forintig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresem a legjobb ár-érték arányú új autókat kb. 5 millió forintig. Ti miket/mit ajánlanátok?



#Dacia Duster #új autó #Renault Clio #Skoda Scala #Dacia Sandrero
2021. márc. 9. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Én Hyundai I30-at vennék.
2021. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Peugeot 208 az egyik legjobban felszerelt és szerintem legszebb kisautó, ami még belefér a keretedbe. Ha nagyobbra vágysz, akkor Dacia vagy Fiat közül választhatsz.
2021. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

5 millió eléggé belépőszint új autóknál. Erről az árról indulnak az alapfelszereltségű modellek.

5 milla önrészre viszont már érdemes egy kissebb hitelt felvenni.


Suzukikat nézegetnék még a felsoroltakon kívül.

2021. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Újat kapsz ennyiből, de kb. mindenből csak az alapmodellt, alapmotorral. Ettől függetlenül, én talán Corsa F-et vennék.
2021. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát ha akarsz abba az autóba bármit a tekerhető kormányon meg egy padon kívül, lehetőleg nem valami 1 literes szívó motorral 60 lóerővel, akkor a Dacia és a Suzuki marad, már egy Tipo sem jön ki belőle, maximum a fapad.

Ha 5 misiből mindenképpen új autó kell, akkor én rárepülnék egy Sanderora, esetleg megvárnám a Logant amikor kijön. Ha elég kisebb autó, akkor ennyiből még korrekt Swiftet vagy Ignist lehet kapni. Minden más felejtős, mert nem fér bele a keretbe.

Ami még B opció lehet, hogy bevállalod valamelyik magasabb kategóriát célzó gyártó legkisebb modelljeit és azokat még talán értelmesen fel tudod szerelni (Picanto, Aygo és társai).

A C opció meg az, hogy körülnézel a szalonautók között és valami kifutó modellből talán kapsz ennyiért normálisat. 5 millióból nem igazán lehet már válogatni.

2021. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Fiat Tipo.
2021. márc. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon jó, közeli barátom múlt novemberben vett egy szedán Tipot. Valamivel 5 millió alatt megállt. Ő direkt az 1.4 szívó benzines alapmotorral akarta venni. (Ha ingyen, felár nélkül adták volna a turbós, szerintem akkor se kérte volna.) Ettől függetlenül full fapadnak nem mondanám. Amire kapásból emlékszem: tolatókamera, esőérzékelő, digit klíma, nagy kijelző... Tehát inkább egy közepes felszereltség. Nem egy nagy luxus, de az árához képest szerintem korrekt.

Persze azóta lehet hogy a Fiatnál is emelték az árakat. És azt hiszem már ennél is csak 3 hengeres motor rendelhető. Vagy ha van még 4 hengeres szívó, az már nagyon kifutó.

2021. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Swift GLX automata 5.5M Nem álmaim autója.
2021. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

őszinte leszek, a napszemcsim is leveszem

2010 után autót én nem vennék, tele van szándéos rejtett hibákkal agyon van automatizálva és adatokat tárol rólad annélkül h tudnál róla. De ha ragaszkodsz hozzá akkor Suzuki

2021. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

9

"tele van szándéos rejtett hibákkal "

Újonnan vettem 2010 után. Jól elrejtették a hibáit. 100.000 kilométer alatt 1 rendszámtábla világítás izzó égett ki.

2021. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!