Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ERŐS DíZELT KERESEK! Melyik...

ERŐS DíZELT KERESEK! Melyik szerintetek a legdinamikusabb, élvezhetőbb, és fogyasztású, fenntartású komoly autó a placcon min:600ezer max: 1,5 millió forintig? Típus, és évjáratot is megköszönöm.

Figyelt kérdés

Nézegettem többek között : Toyota D4d Cat Avensis, 177LE, Honda Accord 2.2, E46 BMW 330D, VW Phaeton 3.0 TDI, 5.0(CSAK autómata?), Audi is jó ha mondtok egy megbízhatót. Tudom, tudom luxus némelyik, a megbízhatóság még is sokat jelentene számomra.

,


Tudatában vagyok, hogy ezek nem mai gépek. Még is érdekelnek infók ha nektek volt bármelyik, szerintetek melyik a legjobb? Mennyi lehet az éves költségük?

Köszi a tippeket.



#dízel #Audi #BMW #fenntartás #TDI #Volkswagen #luxusautó #erőgép #erős dízel #Meliyk a legjobb dízel? Melyik a legjobb fogyasztású dízel
2018. jan. 2. 01:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
E46 330D. A pillangószelepeket kell csak elintézni, utána örök életű motor, nekem is volt, igaz újként került hozzám, míg garanciális volt addig gyári szívósorral, utána pedig átalakított darabbal, szerettem nagyon azt a kocsit, most egy F10 335D van, ez is szintén remek autó, de ez még nem férne bele a keretbe.
2018. jan. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi pėnzből ne akarj ilyen kocsit! Normálisat nagyon nehezen szerezhetsz.
2018. jan. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mtz 80. Elég erős dízel!!
2018. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Sorban:

Toyota dízelek nem jók, abból benzinest kell venni.

Honda dízelek már jobbak, de a Honda is benzinmotort tud igazán gyártani. Meg a 177 ló az nem olyan erős.

E46-os 330D az már jó, elég megbízható, és bár csak 184 ló, olyan a karaktere, hogy leszakítja a fejed, erősebbnek érződik.

VW Phaeton 3.0 TDI, na ez az a motor amit én ajánlok, a 3.0 TDI, csak nem a Phaetonban. A Phaeton az egy tank, nem is érzed benne hogy mész, olyan, mint egy bunker. Ráadásul túl nehéz, 2,4 tonna, sokat fogyaszt, és nehezen gyorsul.

5.0 TDI Phaeton, igen, ehhez csak automata van, az is való bele. Ahogy a 3.0 TDI-hez is csak automata váltó illik. Az 5.0 TDI igazi kuriózum, de nagyon problémás is, a 10 hengerével, nem ajánlott. Ráadásul annyi gázolajat eszik, mint egy 3000-res benzines.

Amit én javaslok, az valamilyen 3.0 TDI-s Audi, mindegy hogy melyik modell. Ez a legjobb motor, nekem már második 3.0 TDI motoros Audim van meg, megbízható, nagyon erős, takarékos. Csak nem tudom ha elég lesz rá a pénzed. Az, hogy mennyi pénz megy el rá, az naaagyon változó.

2018. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszodnak. Csupa jót írnak a Phateonról is...nagyon nézegetem őket...bár elhiszem amit mondasz nem írnak nagyon rossz fogyasztást 5.0 TDI -re sem...azért 750 nm...de szerintem lódító erejű lehet a 450nm 3.0tdi is ... Kényelem, extrák,megfizethető. Audikba egyel régebbi családok mozognak ezért a pénzért. Sajnos. Viszont ez is egy audi rossz emblémával ami engem nem zavar a VW-nek is egyre nagyobb a tekintélye. Még is kicsit aggódom mennyit fogyaszthat, szívesen kihajtanám őket az életből azért még is elkerülhetetlen a város. Autómata váltó problémáitól félek vagy ezek már modern konstrukciók?
2018. jan. 2. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

A Phaeton tényleg ugyanaz, mint az A8, és ez a Phaeton mellett szól, nagyon jól összerakott autó. Egy nagy bibi van: a Phaeton vasból van, az A8 full aluminiumból. Vagy 300 kilóval könnyebb az A8, és ez naaagyon sokat számít az A8 javára, fogyasztásban is.

Nekem konkrét tapasztalatom nincs az 5.0-val, de azt tudom, hogy vegyesben, tehát ha nemcsak hosszú utakon megyek, akkor a 3.0 TDI is megeszi a 9-10 litert. A6 kasztniban, ami többszáz kilóval könnyebb, mint a Phaeton. Vedd hozzá, hogy az 5.0 az 10 hengeres, 4el több, mint a 3.0, az automataváltója pedig egy kezdetleges Tiptronic, ami nem nagyon bírta a nagy nyomatékot, van rá panasz a neten is ha jobban utánaolvasol.

3.0 TDI-s akármit vegyél, ennyi a lényeg.

2018. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a fentiekhez képest takarékosabban fenntartható kocsi is érdekel, akkor a 2000-2003 közt gyártott, ARL motorkódú, 150 lovas, mindhárom karakterében piros TDI-s, négyes Golfot ajánlanám.
2018. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, minden jó tippet elfogadok várom azt a jó dízelt amire végre többen azt mondják IGEN, ez lehetséges!
2018. jan. 4. 17:28
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
2001 Mercedes e klasse 320 cdi
2018. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az accord-hoz tegyél 250-300 ezret és veri mindet !
2018. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!