Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik max 35kW-os motort...

Melyik max 35kW-os motort ajánlanátok kezdő motorosnak?

Figyelt kérdés

Nagymotorom még nem volt soha, A2-es jogsiban gondolkodom, most lett meg. Ami nagyon tetszik az pl a kawa z400, vagy a honda cb500f, szerintetek ezek nem lennének túl nagyok egy kezdőnek? a cél megtanulni biztonságosan motorozni, jó pár évig egészen biztosan nem vennék újat.

a baj az hogy 185cm magas vagyok, és ahogy nézem ezek elég alacsonyak, nem gond szerintetek? nem lenne nagyon kényelmetlen/ nem néznék ki rajta hülyén? Ti mit ajánlotok? bármilyen vélemény érdekel, köszi a segítséget


2021. márc. 10. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
endurókat nézz az magasembereknek is kényelmes
2021. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok!

de lehet kényelmes lesz neked a kiszemelt is, próbáld ki

2021. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés. Nekem 197 centimmel ezek használhatatlanul kényelmetlenek lettek volna. A2-es jogsival először 125 cc-s supermotom volt, majd egy 650es túraenduró. Örülök, hogy nem egyből 35 kW-tal kezdtem. Sokkal barátságosabb kezdésnek egy 250 cc körüli valami. Nem torolja meg, ha kis ügyetlen, tapasztalatlan kezecskéddel túl sok gázt húzol hirtelen, vagy féket markolsz. Ha jó pár évig nem akarsz újat venni, akkor 3-400 köbcenti között érdemes nézegetni, de szerintem max 35-40 Nm. Azzal talán még nem ölöd meg magad olyan könnyen.
2021. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!