Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lamborghini Urus Vélemények?

Lamborghini Urus Vélemények?

Figyelt kérdés

Nyugi, 102 milláért házat veszek, de bízom benne eljön majd az én időm is. Nektek tetszik? 650 lovas, miben mas ez, mint egy mercedes AMG? Amúgy nekem is mercedes van, de c osztály, ami azért messze van egy Lamborghinitől. Tudom ezek az autók csak pályára valóak.

Normális, ehhez az autóhoz méltó válaszokat, véleményt próbáljatok meg írni, ha suzukid, vagy valami lepukkant kínai romod van, mercedes bmw érzést hírből sem ismered, netán trollkodsz kérlek ne fárasszuk egymást Köszi.



2021. márc. 10. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Szex, lány hastag????

Autó: szívből rühellem az SUV-kat. Praktikátlan batár állatok.


Ha autó akkor az legyen szedán, kupé, kabrió vagy kombi.

2021. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, mert hátha aki szexben kérdezett van Lamborghinije kicsi a vilag van isten és beszamol róla :D


Megértem az érved köszi a választ, én viszont imadom a sport SUV-okat, pl Porsche Cayenne stb. :D

2021. márc. 10. 19:54
 3/15 Beviz Elek ***** válasza:
91%
Nem szeretem az értelmetlen környezetszennyezést. Legyen egy sportkocsid és/vagy egy normális teljesítményű/méretű autód. Nekem nagyon nem jön át ez a stílus.
2021. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Pistike kérdés pipa
2021. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az egyik kedvencem, ami a kinézetét illeti, de nagy valószínűséggel nem lesz soha.
2021. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Múltkor láttam élőben egyet. Szerintem nevetségesen túlárazott, VW csak soksok extrával, és a nevet fizeted meg. Feléért kap az ember Bentaygát, szintén VW konszern... vagy RSQ8...
2021. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3!


Megértem és igazad van, ez is egy nézet. :D


5. Semmi sem lehetetlen.


6. Én nem értem téged miért pontoztak le :O Ez is egy nézet, ismerősöm Los Angelesben él, és ő mar vezette a Lambó ezen Tipusat és Ő is ugyanerről számolt be :D Persze erősebb gép, mint egy audi stílusosabb, de a lambó jelet meg kell fizetni ezen kivül kb Vw konszern, egyet értek :D

2021. márc. 10. 22:36
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Azt kérted ne fárasszuk egymást.

Akkor most hogy jött ide ez a kérdés.....?

2021. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8 :D Haha :D


Érdekel, hogy miben több egy Lamborghini mint egy merci amg pl és hogy megéri e, Ti megvennétek e, ha lenne/van ennyi pénzetek :D


Te hogy látod ezt kedves humoros nyolcas? :D


Köszönöm a válaszokat. :D

2021. márc. 10. 23:08
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire ne erőlködj már szerintem. :D
2021. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!