Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lamborghini Urus Vélemények?

Lamborghini Urus Vélemények?

Figyelt kérdés

Nyugi, 102 milláért házat veszek, de bízom benne eljön majd az én időm is. Nektek tetszik? 650 lovas, miben mas ez, mint egy mercedes AMG? Amúgy nekem is mercedes van, de c osztály, ami azért messze van egy Lamborghinitől. Tudom ezek az autók csak pályára valóak.

Normális, ehhez az autóhoz méltó válaszokat, véleményt próbáljatok meg írni, ha suzukid, vagy valami lepukkant kínai romod van, mercedes bmw érzést hírből sem ismered, netán trollkodsz kérlek ne fárasszuk egymást Köszi.



2021. márc. 10. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha szereted a suvokat akkor nincs kérdés, én nem vagyok oda értük ilyen kategóriában, szóval nem venném
2021. márc. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BlackSword ***** válasza:
96%
Nem venném meg, valahogy a tolvajtempó autókereskedős része jutott az eszembe... "túl sok az önelégült barom, akinek túl sok a pénze"...
2021. márc. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Parasztvakítás, persze, sportos, baromi nagy erő, a súlypont meg az egekben, súlya rengeteg stb stb.

Engem hidegen hagynak ezek, aki így akar sportosan vezetni, az bohóc, aki meg csajozni az egy balek. Az árából elprostizhat évekig és még jobban is jön ki, mert nem kell etetni a golddiggert.


Ennyiből inkább vennék valódi sportkocsit.

2021. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem talán egy-két példától eltekintve a suv-piac egy erőtlen próbálkozás a vásárlók behálózására. Sajnos egyre inkább ez kell az embereknek. Így történik, hogy a VW T-Roc-ot (ami egy Polo belső anyagaiból épül fel) eladnak egy Golf áráért, csak azért mert magas...

De pl. egy Range Rovert bármikor elfogadnék.

2021. márc. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Egyet értek a kommentekkel, részemről mentek a zöldek, pont erre voltam kivancsi, hogy ti hogy látjátok :D

Lehet, hogy Porsche felé én sem mennek.

Köszönöm , hogy válaszoltatok.

2021. márc. 11. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!