Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsira most nem érdemes...

Jogsira most nem érdemes beiratkozni?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy nem tudnak vizsgázni stb...

Március végén Április elején akartam be iratkozni. Inkább várjak vele?



2021. márc. 11. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha be tudsz, akkor szerintem iratkozz. A mi környékünkön 1 autós iskola van (illetve 2, de a másik egy katasztrófa). Kértem előzetes, érdeklődő időpontot vezetésre (még a KRESZ-em sincs meg), októbert mondtak hogy addigra lesz reális.
2021. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az szép, akkor jól elhúzódik
2021. márc. 11. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Normál körülmények között is lehet számolni fél évet, mire jogosítványt kap a tanuló.

A mostani helyzet miatt lesznek csúszások, de ha arra vársz, hogy normalizálódjon a helyzet, nem leszel közelebb a célodhoz.

Tantermi oktatás most nincs, ha arra szeretnél menni, természetesen várnod kell, ha megfelel az online oktatás, az elérhető most is.

2021. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem érdemes én tavaly 3 hónapot vártam h legyen krsz vizsga addigra elfelejtettem minden tetves tábláz azóta megvan a jogsi szerencsére lámpa van XD
2021. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4#

Ez trollkodás, a táblák többséget még azok is ismerik, akiknek nincs jogosítványuk.

Amit meg néhány hét után "elfelejt" az ember, azt meg sem tanult.

2021. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minél többet vársz, annál később fog kezdődni az a fél év is.
2021. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!