Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég kettesben már melegen...

Highsc kérdése:

Nemrég kettesben már melegen tiltásig vittem a kocsim (első alkalom volt) és akkor zörrent egyet és le is fulladt majd pár percig utána nagyon erőtlen volt. Azóta semmi baja, de kíváncsi lennék, hogy miért történt ez. Ötlet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 19:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenek ezek a polcvágenek
2021. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
hány éves? lehet beszivott valami csövekben lerakódott retket
2021. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
15%
sztem a kérdező szívott be, nem értem mi a fnak kell 3000 fölé menni? ennyi fehérjehalmazt
2021. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Nyomjad sűrűbben és megfogja szokni. Mindíg tiltásig és az lesz neki a jó .
2021. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%
4# nek sem szabad csak matchboxot adni
2021. márc. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 veterán vas ***** válasza:

Talán nem is az elektronika tiltott le, hanem csak a motor "tiltakozott" a maga módján.

Nem provokálnám, mert lehet, hogy legközelebb végleg megáll.

2021. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
azert tegyuk hozza hogy rengeteg autonak pont az a baja hogy ugy bannak vele mint egy himestojassal, igenis neha meg kell kergetni az autot barki barmit mond... Amugy meg ELVILEG ha tiltasig porgeted akkor sem szabadna semmi baja lenni, pont azert van a tiltas, hogy addig meg nem lesz semmi gond, az utan lenne.
2021. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7 ok csak a gond nem 5 perc alatt jelentkezik hanem hosszútávon ez az amit elfelejt mindenki
2021. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ja, nagyon hosszu tavon, ugy 30 ev alatt? :D Volt egy video, ahol a csavo a ladaval egyesben nyil gazon ment orakig, es vegul nem azert rohadt le mert tonkrement a motor, hanem a nagy ho miatt elolvadtak a vezetekek amik vezereltek a motort meg a tobbi dolgot...
2021. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 veterán vas ***** válasza:
42%

Szerintem az a bizonyos fölső ford.határ, nem azért lett kitalálva, hogy addig "kell" taposni, hanem azt jelenti, hogy az már sok(k) a motornak.

Persze, biztonságból gondoltak az álmodozókra is, akik "ottfelejtik" a lábukat a gázon.


/pl. ha este 8-ra otthon kell lenned, az sem azt jelenti, hogy minden nap 7:59-kor rohansz haza/

2021. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!