Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehezen érem el a pedálokat?...

Nehezen érem el a pedálokat? Deréktámasz?

Figyelt kérdés
Sajnos az autóban nehezen érem el a pedálokat, alacsony vagyok. Deréktámasz erre lehet megoldás? Vagy aki ilyen helyzetben volt, hogy oldotta meg? Valami bevált ötlet, megoldás? Másik autó nem opció, ezért ezt ne is írjátok,kerlek.

2021. márc. 12. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Előrehúzott ülésnél sem?
2021. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát előrébb húztam az ülést, a deréktámasztól nem lesz hosszabb lábad, asszem
2021. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Akkor nőlnód kell.

Vagy magastalpú cipő.

Az egyetlen BIZTONSÁGOS megoldás, a MASIK AUTÓ.

Vagy állítható magasságú ülés beszerelése.

Gondolj bele! Teszel egy baromi vastag derék támaszt, beléd mennek hátulról a pirosnál, szerinted mi fog történni a nyaki gerinceddel?

Meg aztán, baromira nem szeretném, ha ugyanazon az úton, ahol én közlekedek, lenne egy olyan sofőr, aki nem éri el a pedálokat.

2021. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy? Milyen autód van?
2021. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A deréktámasznak kb annyi köze van, hogy eléred-e a pedálokat, mint a hátsó fejtámlának. Semennyi.
2021. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy egy gyerek akarja a szülei kocsiját kipróbálni. (Még nem volt autós iskolában.)
2021. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csótányroppantó bakancs ftw
2021. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha a teljesen előrehúzott ülésen még előrébb csúszok, akkor már teljesen rendben van a dolog. Azért gondoltam a deréktámaszra, mert akkor az "tartana", hogy ne csússzak hátrébb az ülésben. Azért kérdeztem, mert nem tudom működhet e, de köszi az értelmes válaszokat ;)
2021. márc. 12. 22:14
 9/17 anonim ***** válasza:
#8 A deréktámasz nem azért van hogy hátra ne csússz, hanem hogy oldalra legyen tartása az ülésnek.
2021. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Baj van az alapokkal.

Vegyél egy rollert.

(azon nincsenek pedálok)

2021. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!