Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most ilyenkor mi van? árultam...

Most ilyenkor mi van? árultam egy motort az illető megnézte tetszett neki odadott előlegbe a vételár 40%át és beszéltük hogy majd jön 10. éig de azóta nem érem el telefonon küldtem neki sms-t is de nem reagál ha hívom nem veszi fel?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A motor nálad van vagy elvitte?
2015. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TheCruve ***** válasza:

Hát ha a motor nálad van , és továbbra sem fog jelentkezni akkor semmi... :D

Költsd jóra..

Írtatok róla valami papírt?

2015. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
természetessen a motor nálam van irtunk papirt de az ő példányát nálam felejtette csak a telefonszámomat tudja de nemakarom átverti mert normálisnak tünk és nem tünt olyannak aki megengedheti hogy csak úgy odadjon x ezret
2015. okt. 13. 11:50
 4/7 A kérdező kommentje:
még ezen a héten várok probálom hívogatni csak senki nem vesszi fel
2015. okt. 13. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jelentkezik, akkor a pénzt tedd félre, a motort meg áruld tovább.

Ha meg idővel előkerül, visszaadod neki pénzt.

2015. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak egyik pillanatról a másikra behalt a telefonja - máig nem tudjuk, mi baja volt, de 3 napig nem működött, állandóan kikapcsolt - most meg aránylag normálisan működik, pedig nem is volt szerelőnél.

Múltkor egy ismerősömet hívtam, majd egy hétig nem sikerült elérni - kiderült, külföldön volt, nem akart egy rakást pénzt fizetni amiatt, hogy felveszi.

Egyszer reggel felkeltem,, s 2 óra múlva már a kórházban voltam,estére az intenzíven, ahol még a telefont is elvették - senki nem tudott elérni.


Ezeket a példákat azért írtam le, mert mindegyik azt tükrözi, hogy BÁRMI történhetett a másik féllel.

Én is azt javaslom, hogy a pénzhez egyenlőre ne nyúlj, de a motort ne áruld, hiszen azért 40 % elég jelentős összeg ahhoz, hogy fenntartsd neki.

Várj türelmesen - biztosan fog jelentkezni.

2015. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hirdesd tovább a motort a pénzhez ne nyúlj és próbáld utol érni a fickot...adj neki mondjuk 10 napot,ha addig utoléred vagy jelentkezik akkor az övé ha közben lenne más érdeklődő akkor mond meg neki,h ha a 10 nap lejár akkor viheti...bár az sem mindegy h mi van a papírban...
2015. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!