Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan miért nincs agyondícsér...

Nissan miért nincs agyondícsérve, úgy mint egy Honda vagy egy Toyota amikor megbízhatóságra hozza minimum azt a szintet?

Figyelt kérdés
Megbízhatóságra legalább olyan jó, mint ezek, rozsda se jellemző. Ellenben hondák rozsdásodósak, drága hozzájuk az alkatrész egyedül motorikusan megbízhatóak nagyjából. Toyota pl egyedül hibrid terén jobb, mint a többi, 2.2 dízel hulladék, benzinesek zöme olajzabáló.
2021. márc. 13. 10:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
én szeretem nagyon csak az a baj angolok meg néha a csigafalók gyártják és nem biztos h a japók mögöttük állnak ostorral mint itt esztergomban vagy a pakiknál. És ha nem felügyelik akkor silányodik a minőség.
2021. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Dízelbe szeretnek renault motort tenni ez tény. De benzinesek azért még mindig Nissan motorok. Van egy 300e km Nissan, konkrétan sose volt egy hibakódja se. Most lett kiolvasva hátha van valami tárolt hiba de nem Nulla. Olajfogyasztás semmi, lánc gyári és hibátlan, vízpumpa szintén. Konkrétan gyertya, olaj, szűrő cseréken kívül még fék csere volt elől és ennyi. Van/volt több német "prémium" mindre 150e km alatt már egy vagyont kellett költeni.. Sérülésmentes autók mind, értek hozzá. Szóval azt se lehet mondani, hogy biztos azért rosszabb, mint a japán mert törve volt vagy nem tartották karban. Hát nem.
2021. márc. 13. 10:37
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Mert nincs azon a szinten, ennyire egyszerű. Felhoztál 2 rossz konstrukciós hibát, ami minden márkánál előfordul. Nem rossz autók, de ha választhatnék a 3 márka közül, a Nissan esne ki legelőször.
2021. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
32%
Nissant miota megvette a psa, inkabb francia auto lett mint japan. Renault alkatreszek, meg a motor is
2021. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
dehogynincs, én most vettem februárban 1 lánynak egy Nissan Note 1.4 acentát 2006 os nagyon baba, az alsó két küszöböt majd cserélni kell ott van kis rozsda de teljesen jó az autó. kivéve h nem tudjuk az ülésmagasságót állitani valaki rájött h kell????
2021. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Én sem értem. Talán az volt a gond, hogy egy idő után szinte egyik modell sem Japánban készült, és azok érthető módon nem voltak olyan jók, mint amik Japánban készültek.
2021. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

#4


Nem a PSA, hanem a Reanult, és nem vette meg, csak részvényeket "cseréltek"

2021. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Mazdát se sokszor dicsérik. Pedig szintén echte Japán és szerintem semmivel nem rosszabb autó ezeknél.
2021. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
minden japán jó
2021. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%

Mert már nem olyan megbízhatók közel se mint régen.


Mellesleg az olajfogyasztásról: [link]


Tudom nem autó de igazából lényegtelen, úgy összességében igaz a benzinesekre.

2021. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!