Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gyakori mostanság a...

Mennyire gyakori mostanság a közúti ellenőrzés?

Figyelt kérdés

Lenne egy fontos megjelenésem, 120km-re van a cél autóval kellene mennem de jogsi nincs

Mennyi az esélye h elkapnak, ha normálisan vezetek?



2021. márc. 13. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Használj vaze-t... Általában már jelzi hogyha van v.mi...ha meg kiszednek, akkor cumi van...
2021. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Figyi, 1 éve tiltottak el mert alkoholos állapotban balesetet okoztam, de katalizátor felvásárló vagyok így muszáj menni, napi 300km-t is megyek ha látom ott a rendőr megállok, elszivok egy cigit, megvárom, hogy jöjjön kocsisor pl. amit megelőztem pár perce és beállok a végére, szorosan a másikba, ilyen 1-2 alkalommal fordul elő, alig van rendőr. Ahol meg van ott a média is ott van, hogy mutassák mekkora jampik holott az összes ilyen 12 órázik már 6 napja, bátyám börtönbe van, állva alszanak a smasszerek, van, hogy 27 órákat ott van egy mert nincs váltás.
2021. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
És az ilyen férgek sincsenek börtönben :(
2021. márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. És tudod, nem ellenőrzés kell, hanem egy pici koccanás, önhibádon kivül. Már a betétlap kitöltésénél kiderül hogy nincs jogsid, egyből hívja a másik a rendőröket, és rádveri a balhét.
2021. márc. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz semmi, de ha meg lesz, akkor nagy lesz a baj.
2021. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérd meg az egyik ismerősödet, hogy vigyen el (persze akinek van jogsija). Vagy busz/vonat. De egyszerűen nem értem az ilyeneket! Min kell ezen agyalni? Ennyi erővel bárki autózhatna bárhova, jogsi nélkül is. Mindannyiunknak vannak sürgős dolgai. De tök mind1, hogy mi, ez nem mentség arra, hogy jogsi nélkül vezess.
2021. ápr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!