Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift hátsó lengőkar kitámaszt...

Totesq kérdése:

Swift hátsó lengőkar kitámasztórúd excenteres állító csavarjának a poziciója mennyire fontos?

Figyelt kérdés

A napokban kiszedtem belőle a kasztni alján lévő csavarokat, megtisztogattam, bezsíroztam és visszarakosgattam. Utána azt vettem észre, hogy elmozdult a kormányom helyzete egyenes futásnál. Arra gondoltam, hogy ez az excenter lehet a hibás.

Valakinek tapasztalata?



#Swift #excenter csavar
2021. márc. 14. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Kicsit.
2021. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem egyenes az autó futása.

Tehát nem kétnyomon halad hanem négyen.

2021. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen! sajnos elbaktam és most nem tudom hogy hol állt korábban. Van az alátét részén egy furat. Gondolom az egy viszonyítási pont. Van ennek valami fix helye vagy el kell vinnem futóműveshez?
2021. márc. 14. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A Swift hátsó futóműve is állítható. Hiába raktad vissza látszólag a megfelelő helyre, az már nincs méreten. Futóműállítás kell neki elől-hátul.
2021. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, úgy lesz. Vinnem kell mert csak kb lehet az itthoni módszerrel visszaállítani.
2021. márc. 16. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!