Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Osztott üléshuzat?

Osztott üléshuzat?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan oldalt, ahol univerzális, osztott hátsó üléshuzatot tudok rendelni? Osztott tehát, a 3 hátsó ülés 2+1 részre van osztva, emiatt nem szakad szét a huzat, amikor a hátsó ülések közül pl 2-őt le akarok dönteni. Van aki ilyet használ? Milyet ajánlotok? Linket tudtok küldeni? Köszi :)

#autó #üléshuzat #autós felszerelés #osztható üléshuzat #kárpit védelem
2021. márc. 14. 20:30
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
A lidlben kapható üléshuzat felső része (aminek a hátadat támaszto) pl. ilyen. 6000 Ft. kb.
2021. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem fogalmaztam pontosan, fontos, hogy ne csak a háttámlája legyen osztott, hanem az alsó része is.
2021. márc. 14. 20:47
 3/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Megoldható :) Nekem Vectra B-m van (klasszikus 2+1 arányban osztható), volt már aki utazott úgy, hogy a kettes, vagy az egyes rész volt használatban. Sajnos ezek az üléshuzatok könnyen szakadnak vagy sérülnek, de azért megoldható.

Másrészről az a véleményem, hogy ezekbe a kilencvenes években épített kocsikban sem az ülés fog először kikopni a kocsiban, előbb eszi meg a rozsda az egészet. :)

2021. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk méretpontosat rendeltem 36ezerért.

Az osztottan volt az alsó felső része is.Jófogás

2021. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2021. márc. 15. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!