Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek Opel astra f-be...

Szerintetek Opel astra f-be jó ez az üléshuzat?

Figyelt kérdés

[link]


2000 évjárat ,ferdehátú ,ha ezek számitanak valamit.

Valaki esetleg,akinek ilyen van benne ? Jók a méretek?



2020. okt. 16. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék ezzel ha ők se tudják mire csinálják.

"Azt, hogy melyik autótípusokra megfelelő a huzat, sajnos nem tudjuk meghatározni, az ilyen jellegű kérdésekere nem tudunk válaszolni."

2020. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek univerzálisak; ha ránézésre hasonlóak az üléseid és a hátsó pad ugyanolyan arányban dönthető (1/1, 1/3 + 2/3, 3/3) akkor ráhúzhatod. Nem lesz tökéletes, ezek soha sem azok.
2020. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én innét vettem, és tényleg méretpontos, jól illeszkedik, strapabirónak tűnő, a minták közül általam választott anyagból! Itt próbáld meg, én csak ajánlani tudom! Nem lötyög a huzat, nem mozog, az ülés támla és az üléslap között is jól illeszkedik. G Astra-ra rendeltem és csak ajánlani tudom!


[link]

2020. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: érdemes e-mailben/telefonon megkérdezni, F Astrára is készitenek-e, én beszéltem velük, korrektek voltak.
2020. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek univerzálisak, így ránézésre jó, de a tecsós nem olcsóbb? Ugyan azt tudja.
2020. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!