Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda rapid 1.6cr tdi 2015,...

Skoda rapid 1.6cr tdi 2015, Audi a3 2007 2.0pd, golf4 1.9tdi/pdtdi 2002 melyiket valasztanatok ha mind a 3 jó állapotban van?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Golf 4 akár 1.9 adagolós akár PD

Régi technika, de talán pont ezért is golyóálló. Ha nem rohad szét a kaszni, világból kimegy. Én biztos azt venném, ha rozsdamentes.

2021. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rapid 1.6 cr

Dinamikus es kulturalt cserebe nem kell a vw logo felarat fizetni

2021. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
200ezer km mennyire vészes egy ilyen rapidnal? Céges autó volt
2021. márc. 16. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabb, annál jobb, nem is tudom hogy jut eszedbe egy 6 éves autó helyett egy 19 éves autóban gondolkozni. Nagyon jó az 1.6 CRTDI motor.
2021. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy minél fiatalabb, annál jobb.

Lehet egy 19 éves autó is jó állapotban, ha vigyáztak rá, és egy 6 éves is nagyon lerúgva, ha ilyen gazdátlan, "üsd, vágd, nem a tied" típusú cégautó volt. (persze nem minden cégautó ilyen)

Egyébként sokszor egy régebbi technika sokkal megbízhatóbb. Én egy Golf 4-et vennék, a kínálat legtetejéről. Olyant, ami magyarországi, ellenőrízhető előéletű, gazdás autó. És rozsdamentes. Ritka az ilyen, de ha kifogod, nagyon sokáig jó lehet horribilis szervízszámlák nélkül. Egyik rokonom vett nemrég egy 20éves Golfot, volt benn talán 120e km (nyugdíjas, ismerős tulajtól, tehát valós) Sokkal jobban kéne nekem az, mint egy új autó.

2021. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lehet egy 19 éves autó is jó állapotban, ha vigyáztak rá, és egy 6 éves is nagyon lerúgva, ha ilyen gazdátlan"

Lehet, lehet, csak legtöbbször nyilván nem így van. 19 év pedig 19 év, az idő nem hazudik. Egy autón a korral rengeteg hiba előjön úgyis, ha alig használják, és nagyon vigyáznak rá. Meg csak úgy mondom, az 1.6 CRTDI Skoda legalább olyan jó, ha nem jobb konstrukció, mint a 15-20 éves VW termékek.

2021. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezen lehetőségek közül a Skoda Rapid-ot választanám, mert az egy jóval fiatalabb autó, mint másik 2. A Skoda mellett, és az Audi ellen szól, hogy a karbantartási költségek az Audinál vélhetően magasabbak lesznek, mint a Skodánál. A Skoda vs. VW prábajt pedig a korkülönbség miatt szerintem egyértelműen megnyeri,
2021. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!