Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért népszerűek ennyire...

Miért népszerűek ennyire manapság a SUV-ok?

Figyelt kérdés
Már minden gyártó azt nyomja agyba-főbe, a modellkínálat fele majdnem mindenhol SUV....

2021. márc. 17. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
2 dolog miatt. Mivel kisebbségi komplexusa van a vásárlók jelentős részének és/vagy az autó nagyságával akarják megmutatni az életbeli sikerességüket. Az autógyártók meg szépen utánamentek ennek, nekik részben az a dolguk hogy olyan autókat gyártsanak amit sokan akarnak venni. Emellett még érv lehet a nagyobb belső tér, ami kényelmet jelenthet. De ez valójában nem jó indok, mivel alig nagyobbak a SUV-ok belül, mint egy kombi mondjuk. Illetve természetesen vannak olyan emberek, akiknek mindenféle komplexus nélkül is az tetszik, ugyanúgy mint ahogy az erősen molett nők is tetszenek bizonyos férfiaknak.
2021. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Mert biztonságosak?
2021. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Mert kényelmes beülni, kiszállni, az emelt pozíció által jobban látod a foragalmat, biztonsági érzetet nyújt és természetesen biztonságos is, a csomagtér is nagyobb.

Gyakorlatilag modern kor kombija a SUV. Fő különbség, hogy magasabban ülsz.

2021. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Abszolut egyetértek 3-sal. Annyit hozzátennék, hogy vannak akik egészségügyi okokból -nehezen tudnak kiszállni egy alacsonyabb autóból.
2021. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
81%

Nálunk pl. a legfontosabb, hogy befér egymás mellé 3 gyerekülés.

Én azért is szeretem, mert biztonság érzetet ad, magasan ülök, jól kilátok belőle.

Nagy a csomagtér. A nagy kaszni ellenére nem lomha a járgány (136 LE).

Mindezek ellenére nem kisbusz/ furgon jellegű autó, ez sem utolsó szempont, ha valakinek a küllem is lényeges.

2021. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam. Csak 1 dolog jut eszembe, a magasabb üléspozíció. De az meg szerintem kimondottan hátrány, én a "földön" szeretek ülni. A mi 10 éves kombinkban is elfér 3 gyerekülés egymás mellett, és a csomagtartója is 500 valahány liter, szóval ezek nem előnyök.
2021. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

#6


Háát. Ahogy idősödsz rájössz, hogy nem olyan könnyű felállni a "földről".

2021. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7: 48 vagyok, még szerintem van egy pár évem, apámat elnézve. (77 éves és MX-5-tel jár.)
2021. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
sztem is jobb magasabban ülni. Mondjuk én a nagy autókat nem szeretem, de ezért vettem wagon r-t aztán meg jimnyt
2021. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztonság, kényelem+ szerintem még több rendesen pakolható hátuljú SUV van, mint Kombi(brutálisan lekerekítették őket). Nem kell annyira lentről kiesve a kocsiból kiszállni. De nekem elsősorban a biztonság.
2021. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!