Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kivel fordult elő már hogy...

Kivel fordult elő már hogy hátrafelé (merőlegesen) parkolni sokkal jobban megy, mint orral befele?

Figyelt kérdés

Viszonylag kezdő vagyok, de valamiért sosem megy elsőre az orral befelé parkolás. Az átlagnál szerintem hosszabb a kocsim eleje, de azért nem annyival. Valamiért sosem tudom úgy belőni hogy elsőre elférjen a kocsi eleje.


Ha jól emlékszem, akkor kell elkezdeni tekerni a kormányt, amikor a vállammal egyvonalban van a másik kocsi hátuljának a baloldala. De így sem megy az esetek többségében. Biztos 100% hogy én vagyok a béna, de na.


23/F



2021. márc. 18. 15:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10: pedig pont ezért jobb tolatni, mert ahol betolataskor ledudálnának, ott szerinted.mi van amikor ki akarsz tolatni, és közben semmit nem látsz?
2021. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!